Oficiálně: Arťom Mešaninov míří na hostování do Baltiky Kaliningrad

Ruský stoper ve službách Baníku Ostrava, Arťom Mešaninov, si ani letos nezahraje za slezský celek v moravském vyhnanství. Sezonu 2019/2020 totiž stráví na hostování v jeho rodné zemi, kde o něj projevila zájem druholigová Baltika.

Zdroj: fcb.cz
Zdroj: fcb.cz

Arťom Mešaninov se v ročníku 2019/20 představí v druhé ruské lize zvané Pervenstvo Futbol’noy Natsional’noy Ligi a to v barvách FC Baltiky. Do Kaliningradu se přesunuje na roční zápůjčku bez opce a ještě předtím podepsal ve svém kmenovém celku z Ostravy nový kontrakt prodloužený o další rok.

Marek Jankulovski, jenž v Baníku působí na postu sportovního ředitele, pak na oficiálních webových stránkách vyjádřil přání, aby se Mešaninovi dařilo a využil herní praxe. Naposledy tento 190 centimetrů vysoký pravák hostoval 2 roky zpátky ve Znojmě.

Dodejme, že třiadvacetiletý obranný univerzál, jenž kromě středu umí zahrát i na pravém kraji či jako defenzivní štít, přišel ještě na Bazaly v lednu roku 2015 z Tosna, kde strávil pouhý rok po příchodu z Travisu v Petrohradě.

Předtím Mešaninov zkoušel své štěstí i u věhlasnějšího celku v tomto městě, Zenitu, ale zde byl pouze rok. První fotbalové krůčky pak dělal v rodné Kolpině. Jeho tržní hodnota činí 300 tisíc eur a k dnešnímu dni nemá tento Rus s českým pasem žádný reprezentační start.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..