Odpočívej v pokoji! Jak na Diega Maradonu vzpomíná Messi, Ronaldo nebo Pelé?

Po zprávě o úmrtí Diega Maradony se na jeho adresu začali na svých sociálních sítích vyjadřovat hráči světového formátu. Pojďme se podívat na některé z nich.

Zdroj: Cadaverexquisito | CC BY-SA 3.0

Lionel Messi: “Velmi smutný den pro všechny lidi z Argentiny a fotbalu. Opouští nás, ale neodejde, protože Diego je věčný. Pamatuji si všechny milé chvíle strávené s ním a chci vyjádřit upřímnou soustrast celé rodině a přátelům. Odpočívej v pokoji.”

Crsitiano Ronaldo: “Dnes se loučím s přítelem a svět se loučí s věčným géniem. Jeden z nejlepších kouzelníků vůbec. Zanechává bezmezný odkaz a prázdnotu, která se nikdy nenaplní. Odpočívej v pokoji. Nikdy na tebe nezapomeneme.”

Mesut Özil: “Velmi smutná zpráva. Jeden z nejlepších hráčů, co kdy svět na pozici desítky viděl, zemřel. Budeš nám chybět legendo. Odpočívej v pokoji.”

Pelé: “Smutná zpráva dnes. Ztratil jsem drahého přítele a svět ztratil legendu. Je toho mnohem víc, co říct, ale zatím nechť Bůh dá jeho rodině sílu. Doufám, že jednou si spolu fotbal zahrajeme v nebi.”

Kyllan Mbappe: “Odpočívejte v pokoji, legendo. Zůstanete navždy v historii fotbalu. Díky za všechnu radost, kterou jste dal celému světu.”

Didier Drogba: “Odpočívej v pokoji, idole.”

Xavi: “Díky, legendo. Věčná legenda a čistá inspirace pro fotbal. Odpočívej v pokoji.”

Neymar: “Odpočívej v pokoji legendo. Vždy budeš v našich vzpomínkách, zanechal jsi odkaz. FOTBAL děkuje.”

Zdroj: Twitter

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Jako veterán se necítím, do Slavie se určitě vrátím, říká Milan Škoda

Trefou proti Yeni Malatyaspor oslavil Milan Škoda, bývalý kapitán a kanonýr Slavie Praha, 35. narozeniny, ve sportovní terminologii věk veterána. Příliš radosti vzhledem k výsledku 1:4 trefa nepřinesla.

Martin Malík? Už měl dávno odstoupit, tvrdí David Anděl z projektu Čistý fotbal

Pomalu to začíná vypadat, že se náš fotbal ubírá tou správnou cestou. Kromě projektu Čistý fotbal, který už funguje řadu let, přibyl nový projekt - Fevoluce. Společnými silami se do našeho fotbalu snaží vložit férovost, poctivost a odstranit všechny nekalé metody řízení FAČR.

Kubalík získal první tři body v sezoně! Jak si vedli další krajánci v NHL?

NHL za sebou má další hrací den a z hokejistů z České republiky nejvíce zazářil Dominik Kubalík, který získal hned tři kanadské body. Nebyl však jediným, kdo se zapsal do statistik. Jak si vedli ostatní?