Obrat v kauze Ngadeu! Kamerunský stoper je blízko prodloužení smlouvy ve Slavii

Michael Ngadeu byl v posledních dnech spojován s odchodem ze Slavie. Dle instagramového účtu slaviabackstage by měl v blízké době podepsat prodloužení smlouvy a setrvat tak v kádru sešívaných.

https://www.instagram.com/p/Bz2otTNos-W/

Fanouškům Slavie se bude dýchat zase o něco lépe. Spekulace o odchodu kamerunského stopera Michaela Ngadea se jeví jako liché. Hráč, který měl ve Slavii do této doby kontrakt do 30. června 2020, by měl v klubu nadále setrvat a smlouvu prodloužit.

Slavia tak nemusí spoléhat pouze na stoperské duo Hovorka – Kúdela. Spekulovalo se i o příchodu libereckého Karafiáta, jenž ale v případě setrvání Ngadea Slavii neposílí.

Sešívané ale toto prodloužení nevyšlo nejlevněji. Slavia po prodloužení kontraktu se Součkem avizovala, že bude mít na českou ligu vysoce nadstandardní smlouvu. Tím si ale zadělala na menší problémy.

Plat podobný Součkovi totiž nedostal pouze Stanciu, ale i Michael Ngadeu. V případě postupu do Ligy mistrů už ale nebude problém řešit tyto malichernosti.

4 KOMENTÁŘE

    • Souhlasím. Jestli jsem před časem psal, že Součkovi navýšili peníze na úroveň porovnatelnou s cenou, tak jsem nedocenil, že byl vypuštěn Gin z lahve.

  1. Pokud si ty peníze ve Slavii někdo zaslouží, tak Ngadeu je na prvním místě, už za ty roky a stálou výkonnost. Rok smlouva je pro obě strany výhodná. Se vší pokorou Kůdela s Hovorkou a Frydrychem LIGU MISTRŮ nevykopou, to ví Tvrdík velice dobře. Klíč k bráně LIGY MISTRŮ stojí na ose NGADEU, SOUČEK, STANCIU, tenhle trojlístek společně s ostatními tu bránu může otevřít.

  2. Ten kdo psal tento članek je napojen na Tvedíka???????? pokavad si to neověříte radsi nic nepište chytrolíny.Delate ze sebe jenom kašpary-Jen Tvrdík lakoval sve fanoušky jak tam Ngadeu zustane pritom okolí hrače říkalo že pujde určite pryč

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..