Reklama

Obrat v kauze Kamara – Kúdela? Kamara nadával papežovi, to vše pár dní před přešetřením Kúdelova trestu

Už se zdálo, že je téma rasismus a Glen Kamara u konce, nyní se však vrátilo a v opačném směru. Finského záložníka zachytily kamery, jak na videu nadává papežovi. A víře dávají ve Skotsku stejnou vážnost, jako rasismu.

Zdroj: SK Slavia Praha

Na internet se dostalo video, v němž hráči Rangers zpívají známou písničku Sweet Caroline od Neila Redmond.

Slavnou frází této písničky si ale upravili a zpívali následující. „Sweet Caroline.⁠ F*ck the Pope.“ To v překladu znamená „Milá Karolíno, j*bat papeže).” A světě div se, hlavní roli hrál na videu Glen Kamara.

Ten po únorovém zápase se Slavií obvinil Ondřeje Kúdelu z rasistické urážky a reprezentační stoper to odnesl desetizápasovou stopkou na zápasy pod záštitou UEFY.

Incidentu už se věnuje policie, jelikož víra je na Britských ostrovech velmi citlivé téma. Dokonce i někteří fanoušci Rangers na sociálních sítích označili Kamaru za rasistu.

Uvidíme jak se situace vyvine, zda dojde k nějakým trestům či dokonce vyhazov některých hráčů. Každopádně to Kamarovi moc do karet nehraje, už ve čtvrtek se totiž bude přešetřovat případ Ondřeje Kúdely, jenž se proti trestu na deset utkání odvolal.

Zdroj: Twitter

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Teď ho může slavný trenér a lidumil bojující proti rasismu Gerrard učit po tréninku otčenáš a můžou si u toho zakrýt kamery.

 2. Nejlepší obrana je opět protiútok. Na stránkách Rangers už se k tomu vyjádřilo vedení. Mimo jiné budou kontaktovat právníky. Je mi z nich na blití!

 3. At je tam vsechny pojebe pes jsou to obycejni fotbalovy kopaci & ligu at si hraji v dubaji vys jejich fotbalova uroven nesaha a lidska uz vubec ne nejaky jejich titul nezajima vubec nikoho

 4. Velice by mne zajimalo,kde je ten Kamaruv právník co se tak bil za to aby byla Slavie vyřazena z pohárů a Kudela potrestán na skoro doživotí ,nejak o něm není slyšet….

 5. Nejdůležitější je pokleknout . Chtěl bych vědět co na to říká ten dementní trenér jak ho teď budou obhajovat. Už mě stačilo jak oslavovali fanoušci titul . Inteligenční IQ hovoří rozmlatili si palice tak se slaví titul.

 6. Směšná snaha bělochů o vytvoření rasismu z něčeho, kde není a být nemže. Žádný obrat se nekoná. To jen v hlavách čechů to vzniklo.

  • Pokaždé se najde někdo jako vy. V článku se nepíše, že je to rasismus. Píše se tam, že se tam urážka náboženství bere stejně vážně jako rasismus. A pokud útočí Rangers na papeže, je to minimálně na stejné úrovni. Co bych tady viděl jako přitěžující okolnost, je že to nebylo v afektu. Ať řekl Kudela cokoliv, byl to momentální zkrat. Já sám bych měl problém se v tu chvíli chovat slušně. Pokud to Kamara opravdu řekl, zpíval, šeptal… raději nebudu soudit.

 7. Tak nakonec musel na poslední chvíli před odvoláním u CAS přijít na pomoc Ten Nahoře !

 8. Nemusíte psát takový nesmysly jako obrat v kauze Kamara-Kůdela, stejně sem zajdu, protože tady je eště nějaká, i když nevelká, diskuze

 9. V tomto světě je bohužel normální ,když černí nadávají bílým ,ale naopak je to rasizmus ! Naši předci se musejí v hrobech obracet !

 10. Tohle by musulman Gleník přece neudělal. Rozpláče ho kdejaká opička, takoví lidé explodují láskou vůči druhým.

 11. Nepřekvapivý ne-obrat. Kamara je rasista, xenofob a nácek, stejně jako mnozí další ve Skotsku, u FC Rangers a ve VB obecně. Podřezali Poláka, rasisticky nadávali černochům “hu, hu, hu”, za což měli uzavřený stadión, hajlovali, dělali bordel a násilnické výstupy po titulů, včetně tradičních kopanců a úderů do hlavy, a xenofobně nadávali papeži. Typické. Nepřekvapivé. Velká Británie dneška.

 12. Proč by černoch jiné víry nemohl nadávat na Papeže? V ČR se běžně nadává prezidentovi, premiérovi, vládě, vyhrožuje se jim smrtí a jinými sprosťárnami a soudy řekly, že je to v pořádku, že je to svoboda slova a vyjádření svého názoru nesmí být trestné.
  Tak o co jde? Najednou jsme nějak citliví. Nadávat Mohamedovi se může ale tam hrozí uřezání hlavy. Za nadávání Papeži nic nehrozí.

  • Vše, i tu “citlivost” odstartoval sám Fin KAMARA, jeho pobouchaný právník, trenér Gerrard a vedení RANGERS… Proto by bylo fajn, kdyby se měřilo všem stejně. Kamarův právník – jak sám řekl – z duše nenávidí rasismus, tak uvidíme.. Toť vše. A propos – víte, že v ČR nesmíte hanobit prezidenta ? Dle zákona to je trestné… Přesné znění zákona se dá určitě někde dohledat…

 13. Co také můžeme očekávat od primitivních fotbalistů. 🙂 Paradox dnešního světa: čím větší hlupák, tím větší peníze dostává. A to neplatí jen ve fotbale. 🙁

 14. Dle vedení RANGERS jde o podvrh…. asi by se to mělo řádně prošetřit a i EUFA udělit exemplární tresty… a dát tomu řádění na hřišti i mimo adekvátní ( ne 3 zápasový ) STOP !!! ALE šetří to místní policie… tak nevím, velké iluze si nedělám… no, uvidíme….

 15. ten fotbal, UEFA, a vše kolem toho je taková sracka ,že je mi na blití z toho,co se tam řeší. přeplaceji hráče , a dělají z toho hru pro panenky…ty prachy,co se tam točí, je obrovský výsměch všem obyčejným lidem, určitě by nebylo od věci zavést platové stropy, jako v Nhl…proto říkám Fuck off Football….už to vůbec není o hře a radosti z ní….

 16. Lidi “nebojte se”… 🙄Papež se za Kamaru pomodlí, aby mu bůh odpustil a pěkně to takto vyšumí…

 17. To co chtěl jeho právník,aby Kudelu zavřeli,tak tady má skutečnou možnost,nechat Kamaru zavřít.Proti Kudelovi neměli nic,tak by měl být zproštěn,protoze Kamara dal najevo,co to je za dementa.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené