Obrací se klub své legendě zády? Barcelona chce Messimu napařit obří pokutu za neúčast na prvním tréninku!

Lionel Messi rozesmutnil všechny fanoušky Barcelony, když se neukázal na prvním tréninku svého klubu. Bylo všem jasné, že momentálně jedná o novém angažmá a všechny spekulace tak začaly nabírat zase o něco reálnějších obrysů. Klub to však nechce nechat jen tak, hráči chystá udělit pokutu až ve výši 1 milion eur.

Messimu tak hrozí udělení pokuty až ve výši 1 milion eur za nedostavení se na úvodní trénink. Situace však není tak jednoduchá.

Obě strany se totiž nedokáží shodnout na výkladu Messiho smlouvy, a tak je dost možné, že jejich spor, včetně případné pokuty, bude řešit FIFA.

Zdá se, že největším předmětem sporu je výklad výstupní klauzule. Klub totiž trvá na tom, že výstupní klauzule ve výši 700 milionů eur je stále platná, samotný hráč se svými právníky tvrdí, že již pozbyla platnosti.

Klub však svůj klenot prozatím nechce pustit za žádnou nižší částku a všechny nabídky odmítá.

Bude zajímavé sledovat, jak tento spor dopadne. Největším zájemcem o služby argentinské hvězdy je Manchester City s koučem Guardiolou, jenž Messiho už v minulosti vedl.

Dle španělských médií by měl Messi své rozhodnutí o dalším působení představit na sociálních sítích v několika nejbližších dnech.

Zdroj: Sports Mole

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je jasné, že by si všichni (kromě Barcy) přáli okamžitý odchod Messiho, ale ignorování jasné smlouvy by mohlo vytvořit precedens pro ostatní nespokojené hráče.. a toho se UEFA zalekne…

  2. Když to nejde po dobrém tak to zkouší po zlém ale nechápu že jim není jasný že nespokojený hráč neodvede 100% na hřišti a v příštím roce stejně odejde pokud se situace nezmění měli by se rozumně domluvit a situaci vyřešit pokud nechce dál působit týmu měli by mu to umožnit se vší úctou co pro klub udělal ať je Messi takový či takový do historie klubu a ve světovém fotbale po sobě zanechal obrovskou stopu a už jen díky tomuto by měl odejít se vší grácií ještě nikde na světě lidi nedemonstrovali před Klubem jako se stalo díky němu i to by jim mělo drobet otevřít oči že je něco špatně

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Koreis, Vojtek a Homolka: televizní reportéři a bývalé opory Ocelářů tipují výsledek finále Extraligy

Do zahájení prvního finálového utkání v rámci Generali česká Play-off Tipsport Extraligy zbývá jen pár hodin. Zeptali jsme se známých osobností z hokejového prostředí, jak vidí finálovou sérii.

Slavia po sezoně 2018/19 vyprodala svůj tým, přesto slavila titul. Čeká ji nyní podobný příběh?

Pražská Slavia zažila v ročníku 2018/19 snovou sezónu. Obhájila titul a v Evropské lize se dostala až do čtvrtfinále, kde vypadla s londýnskou Chelsea. To v létě zapříčinilo odchod několika opor.

Blog: Velikost trenérů tvoří šampiony. Největší rozdíl v bitvě Ocelářů s Boleslaví stál na střídačkách

Vyvrcholení semifinálového dramatu mezi Oceláři z Třince a Bruslaři z Mladé Boleslavi bylo plné emocí. Logicky. V rozhodujícím sedmém zápase už jde úplně o všechno. Nejen o postup, ale taky o celkový výsledek celé sezóny.