Reklama

Obavy fanoušků Barcelony se naplňují. Vedení připustilo, že možná Messiho neudrží

Pro fanoušky Barcelony by to byla skutečně obrovská rána. Vedení katalánského klubu snad poprvé připustilo, že by mohlo o Messiho přijít. A to i přesto, že se obě strany chtějí dohodnout na pokračování smlouvy.

Lionel Messi je volným hráčem. Argentinskému fotbalistovi v posledních hodinách vypršela smlouva, kterou měl v Barceloně. A klub intenzivně pracuje na jejím prodloužení.

Nicméně je tu jeden zádrhel. Obě strany se skutečně chtějí dohodnout na pokračování spolupráce, bohužel je tu jedna nefotbalová věc, která dohodě brání.

Jedná se o pravidlo o finančním Fair Play. Na stole už by dle posledních informací měl být připraven nový dvouletý kontrakt, nicméně jejímu uzavření právě toto pravidlo brání.

“Rád bych oznámil jeho setrvání v Barceloně, nicméně v tuto chvíli nemůžeme nic slíbit. Právě se nacházíme v procesu hledání nejlepší varianty pro obě strany,” řekl ohledně Messiho prezident Barcelony Laporta.

Ten také uvedl, že by rád v klubu setrval i samotný Argentinec. “Messi tu chce zůstal, bohužel narážím na pravidlo finanční Fair Play. Chceme najít přijatelnou variantu pro obě strany,” uvedl rovněž Laporta.

Zdroj: Football Espaňa

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené