O Krmenčíka je opět zájem v zahraničí! Italský celek ale nabízí příliš málo

Opět se hovoří o odchodu plzeňského forvarda do zahraničí. Zájem o Krmenčíkovy služby má nyní i poslední tým italské Serie A. Na stole leží i první nabídka. Podle Plzně je ale nedostatečná.

Zdroj: fcviktoria.cz

Bruggy, Bordeaux a nyní FC Janov! Do Plzně přišla ze zahraničí další nabídka na přestup Michaela Krmenčíka. Při předchozích pokusech celků z Belgie a Francie byl přestup hodně blízko. K přesunu do Itálie tentokrát ještě chybí ujít pořádný kus cesty!

Trápicí se Janov, který okupuje poslední příčku Serie A a pravděpodobně bude měnit trenéra, nabídnul za českého reprezentanta asi 5 milionů eur, což je v přepočtu přibližně 130 milionů korun.

“Mohu potvrdit, že nabídka Janova na Michaela leží na stole. Ale není pro nás zajímavá, takže jednání mezi kluby ani nezačnou,” řekl pro iSport tiskový mluvčí Plzně Václav Hanzlík.

Italský celek se bude snažit zuby nehty udržet v nejvyšší soutěži, a tak bude zajímavé, jestli se v následujících dnech rozhodne přihodit více peněz, nebo jestli si vybere jiný přestupový cíl.

Pro srovnání je potřeba uvést, že před rokem přišla za Krmenčíka nabídka od nespecifikovaného klubu, která byla dvakrát tak vysoká.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Za víc ho ale teď těžko prodají. Na Transfermarketu má aktuální odhadní cenu 3,5 mil. Eur a nejde o mladého hráče s perspektivou dalšího výrazného zlepšení. Představa Paclíka se Šádkem, že ho prodají za nejméně 8 mil. Eur, mi proto přijde poněkud naivní, když z ní podstatně nesleví, Krmenčík jim “zůstane na ocet”.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kauza Kúdela? Pouhá snaha odvrátit výsledek! Cílem bylo vytvoření tlaku na UEFA, říká skotský běžec

Kauza ohledně Ondřeje Kúdely a údajného rasismu je již známa i široké veřejnosti, která se o fotbal jako takový nezajímá. Nyní se k této kauze připojil skotský běžec Eddie Stewart, který žije od roku 1992 v České republice.

Přestupový trh v Extralize: Davida Kašeho lanaří Sparta, Sobotka by mohl zůstat. Zlín posiluje, Kometa tratí 

Kdeco nám už teď naznačuje, že přestupové období před začátkem další sezóny bude letos mimořádně plodné. Jen co Sparta vyletěla z bojů o Masarykův pohár, už se v jejich organizaci mluví o velkých změnách.

Je to oficiální. Všech šest klubů Premier League opouští Superligu

Ve dnech minulých visela nad fotbalovou Evropou obrovská mračna. Vypadá to však, že se žádná ukrutná bouře konat nebude, všech šest týmů Premier League potvrdilo svou neúčast v nově vzniklé Superlize.