Nový kotel Sparty? Letenští jednají s vedením ohledně přesunu na většinu jižní tribuny

S kotlem Sparty není většina příznivců pražského klubu spokojena. I proto se zástupci ultras snažili jednat s vedením o možném přesunu na důstojnější místo. A právě jednání s vedením po mnohaletém snažení započala.

“V průběhu zimní přestávky byla po mnohaleté snaze fanoušků konečně zahájena konstruktivní jednání mezi zástupci ultras a vedením Sparty v otázce přesunutí domácího sektoru,” říkají Letenští.

“Výsledkem je varianta, při které se klub zavázal, že od nové sezóny bude náš sektor přesunut na důstojnější místo – za bránu, kde nám bude patřit většina jižní tribuny,” dodávají. Co by to mělo znamenat pro fanouška Sparty?

Do kotle si v současné době lístek online nekoupíte. Případné rozšíření by mohlo znamenat velké změny nejen v tomto ohledu, ale také v růstu aktivních fanoušků, kteří by hnali svůj tým za vítězstvím.

Stále to ale není na pořadu dne. “Pro jarní část se pro nás nic nemění, a proto zítra všichni na svých místech, protože SPARTA JSME MY!” zakončují Letenští.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Bylo by pěkné kdyby měl kotel více než 2000 aktívních fanoušku kteři by za brankou zplnili 2/3 obou pater stadionu (i když starý dobrý kotel po celé spodní protilehlé tribuně z let 80. Až 90 to těžko překoná). V posledních letech kotel upadá ať z duvodu problemu uvnitř (co se již 2 roky řiká tak spousta lidí do kotle nejde protože tam je parta 20 primitivu co mlátí i sve vlastní fanoušky když se jim znelíbí) tak z duvodu špatné hry Sparty – málo fotbalistu co by za Spartu na hřišti “položili život”- špatná až nulová komunikace s klubem- špatné nedustojné prostředí- prakticky nulová podpora klubu k organizovaným velkým výjezdum za výhodných finančních podmínek pro fanoušky k zápasum vzdálených do 150km od Prahy tak aby na zápasy dorazilo z Prahy vždy alespoň 600 (1 vlaková souprava či 12 busu) aktivních fandicích fanoušku což jsou náklady na 5 zápasu max. 3 mil.kč což je “směšná ” částka v rozpočtu Sparty když jen 3.5 mil.měsičně platí x let pruměrnému Kayovy !!

  2. Je zajímavé, že třeba v Anglii by většina těchto vypatlaných hlav měla zakázáno se vůbec ke stadionu přiblížit!
    Jen tak dál, kulturu fandění je třeba zlepšovat! Jinak se výsledky nedostaví.:-)))

  3. Nutno dodat, že ve stupiditě fanoušků spartany hravě přeskočili “myslitelé” z “tribuny vemen” a fans seshitů obecně, ale i fans Plzně o fans Ostravy nemluvě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nedělní pád dvou gigantů – Bayern i Manchester City schytaly ostudné debakly!

Nebyl to zrovna úspěšný den pro dva z evropských fotbalových gigantů. Německý Bayern i anglický Manchester City v nedělních ligových utkáních jasně prohráli a postarali se o pořádné překvapení!

Juliska je Dukle drahá! Nájem se za poslední roky zdvojnásobil

Fotbalová Dukla Praha a pražský stadion na Julisce spolu navzájem náramně souzní. Na něm Dukla nasbírala jedenáct titulů československého šampiona, hostila velké zápasy na mezinárodní scéně včetně semifinále Poháru mistrů v roce 1967 proti Celtiku Glasgow.

Leverkusen doma zaskočil Lipsko! K bodu přispěl skvělým výkonem i Patrik Schick

Do 2. bundesligového utkání sezóny vkročil kvůli nepodařenému úvodnímu utkání v roli outsidera. Lipsko však zaskočil skvělým a atraktivním projevem, který stačil na dvoubrankovou remízu 1:1.