Reklama

Novotný vysvětlil, proč bude Pirát namísto Vémoly zápasit pouze o prozatímní titul

Karlos Vémola se nemůže zúčastnit titulového zápasu na Štvanici a nahradí jej Samuel Krištofič. Nesouhlasné ohlasy ale rozbouřil fakt, že má Pirát zápasit pouze o prozatímní titul. Ondřej Novotný nyní vysvětlil, proč se organizace Oktagon takto rozhodla.

Pirát se konečně dočká velké šance. Nahradí Karlose Vémolu v zápase s Marcinem Naruszczkou a bude zápasit o titul prozatímního šampiona.

Právě titul prozatímního šampiona je důvodem, proč čelila organizace Oktagon velké kritice. Nesouhlasně se vyjadřoval i sám Krištofič, který se nebál použít slova jako cirkus či nesmysl.

Ondřej Novotný to ale nejen jemu, ale také fanouškům veřejně vysvětlil v podcastu MMA Letem světem.

„Karlos Vémola byl šampionem a přišel o titul kvůli několika gramům. V momentě, kdy jsem věděl, že start Karlose může být v ohrožení, jsem oslovil Attilu Végha s nabídkou pro Piráta,“ započal vysvětlování Novotný.

„Ještě předtím jsem volal Naruszczkovi, že tu je to riziko. Hned mi řekli, že chtějí jít alespoň o prozatímní titul, vůbec nebyla řeč o titulu jako takovém. Každý, kdo je ve váze do 84 kg, uznává, že nebude skutečným šampionem, dokud neporazí Karlose Vémolu,“ dodal promotér organizace Oktagon.

Souhlasil s tím i Attila Végh, který Piráta zastupuje. Krištofič však v podcastu řekl, že to s Attilou vesměs nijak neřešil. Ani po vysvětlení však s prozatímním titulem nesouhlasí.

Bere to však jako checkpoint a důkaz, že jde dobrou cestou. Novotný pak přiznal, že chtěl Piráta k titulovému zápasu připravovat postupně těžkými zápasy. Cítí se ta nyní spokojeně a přijde mu, že do sebe vše zapadá.

Do devíti měsíců by mělo být o regulérním titulu střední váhy více jasno.

Zdroj: MMA Letem světem

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené