Novotný prozradil, koho musí Karlos Vémola porazit, aby se dostal k odvetě s Attilou Véghem

Karlos Vémola tvrdí, že se chce za každou cenu probojovat k odvetě s Attilou Véghem. Na své cestě ale zatím porazil dva soupeře, kteří mu k ní rozhodně nepomohou. Promotér Ondřej Novotný nyní prozradil jména dvou borců, jejichž poražení by “Terminátora” přiblížilo k vytouženému cíli.

Zdroj: oktagonmma.cz

Karlos Vémola nemluví o ničem jiném. Attila Végh, odveta s Attilou… To jsou jeho častá slova. Za každou cenu se chce k odvetě probojovat. Nicméně na cestě za ní musí porážet trochu jiné kalibry než Václava Mikuláška.

To ostatně nyní naznačil i promotér organizace Ondřej Novotný. Dokonce zmínil dvě jména, jejichž přemožení by mohlo “Terminátorovi” stačit.

„Karlos stále opakuje, že na cestě k Attilovi pozabíjí kohokoliv. Za mě řeknu, že pokud zdolá Viktora Peštu a Samuela Krištofiče, tak by to mělo stačit na to, aby se na scéně znovu jasně rozdaly karty,“ nechal se slyšet pro Šport.sk Ondřej Novotný.

Nicméně pro Vémolu je Pešta nikdo, Krištofiče již ale vyzval a ten se zápasu nebrání, naopak. Klidně by do něj šel, což ostatně sám přiznal.

Je tedy otázkou, zdali se s některým ze zmíněných borců Vémola utká. Minimálně Krištofič ale ve hře určitě je.

A jak to vypadá s Attilou? „Myslím si, že v Attilovi je více, než jeden zápas. Sice to teď vypadá, že si užívá života, ale víme, že trénuje a maká na svém boxu. Není z formy a vím, že ještě zápasit chce. Možná o tom nemluví, ale je to v něm. Známe se 15 let, takže stačí mrknout a víme,“ dodal Novotný.

Zdroj: Šport.sk

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Běžte už s těmahle debilama do prdele. Cirkus který si hraje na regulérní sport. Adorace vypatlanců a jejich kurev.

  • K tomuto druhu sportu trocha toho cirkusu patří. Rozhodně mě to netrápí, nechápu proč tebe ano. Horší je ten cirkus který hrají s námi.

  • Máš pravdu,to stejný si myslím nejen já,ale další tisíce . IQ houpacího koně.Jen mě sere,že jsou v tom takovy těžky prachy a tady ti vypatlanci po tom jdou jak slípka po flusu !!!

   • Bohužel další tisíce jsou stejný vypatlanci jak ti v tom výběhu a lístky kupují….. Demence ….. Ale chápu , že to někdo dělá, když nic neumí a na vše je tupej.

   • nač se zlobit,koukneme na šipky kde ,když jsou diváci je hukot jako na fotbale a ještě nás může potěšit,že narozdil od otloukání hlav,můžeme šipky začít hrát v jakem koliv věku a ještě nakonec se i tím živit,pokud budeme trochu šikovní a bůh dá.

  • Kurňa Lojzo, je to nemoc doby 🙂 Chlapy si jen zoufale snažej popadnout svý chlapství za ko.ule a to dřív, než nám je urvou emancipovaný feministky.

    • Vyjádření Martina je sice trošku expresivnější ,nicméně vystihuje přesně situaci. Kdejaký rádoby inteligent zaplavuje diskuse pod články o MMA svými názory jak je to zábava pro debily atd.
     No já tedy nevím ale pokud považuju něco za debilitu tak to prostě ignoruju,nesleduju qa nemám ani potřebu se k tomu vyjadřovat.
     Mě nezajímá fotbal s primadonama co se kácí k zemi už jen při náznaku kontaktu s druhým hráčem, aby se pak váleli v křečích a jen co to rozhodčí odpíská tak vyskočí jak srnečci a za lítají jako psi za balonkem po place. A protože mě to jak jsme psal nezajímá tak o tom nikam nechodím diskutovat. tohle je vyjímka pro názornost.

     A jinak je celkem úsměvné jak se vám zda styl Martinova psaní nejspíš ubohý a ,,bezmozkový ” a v podstatě to samé od páně Lojzy je v pořádku .Nejspíš jste na oslovení vašich blízkých žen slovem ,,kurva ” celkem zvyklý a nepříjde vám to ,,bezmozkové “.
     Hezký den.

  • No já nevím ,ale rozumný člověk přeci nechodí na diskuze pro vypatlance o vypatlaných věcech. Je pak otázkou co tu dělá nějaký Lojza 🙂

  • To že ti nějakej vypatlanej dement za pět vteřin ukopne hlavu, neznamená, že to není vypatlanej dement a že celá tahle trapná kokotina není směšnej prachama vyhoněnej cirkus.

   • Prachy v tom jsou, protože je spousta Lojzů (i jinejch), kteří si o tom čtou a pak o tom diskutujou. Kdyby to lidi ignorovali, maj stejně jako šachisti…

   • Já bych se na to podíval z hlediska psychologie. Z ženskejch, který své ženství zahazujou a degradujou a zašlapávaj, se stávaj chlapy řkouce “My to umíme jako chlapy a ještě líp, my sme lepčí než chlapy”A jak pozvolna probíhá kastrace Evropy a postupně celého světa, o USA nemluvě, tak chlap, chudák aby se cejtil trochu jako chlap, si nechává narůst cool plnovous a vymejší další chlapský jakože zápasy. Jenže ouha, ženský už pronikli i tam. Kurňa chlapy chcete doma ženskou nebo chlapa? Kam sme to nechali dojít…Bože.

   • Lojzo, já bych se na to podíval z hlediska psychologie. Z ženskejch, který své ženství zahazujou a degradujou a zašlapávaj, se stávaj chlapy řkouce “My to umíme jako chlapy a ještě líp, my sme lepčí než chlapy”A jak pozvolna probíhá cílená kastrace Evropy a postupně celého světa, o USA nemluvě, tak chlap, chudák aby se cejtil trochu jako chlap, si nechává narůst cool plnovous a vymejší další chlapský jakože zápasy. Jenže ouha, ženský už pronikli i tam. Kurňa chlapy chcete doma ženskou nebo chlapa? Kam sme to nechali dojít…Bože.

  • Pane Lojzo, podle slovniku jste vypatlanej spis Vy. V tomhle sportu nejsou az tak velky penize za tu drinu a zdravotni rizika.Za kopani do mice berou ty primadony mnohem vic… Vlastne ani nevim proc Vam to vysvetluju, s Vasim IQ a zhrzenym zivotem to stejne asi nepochopite..

   • v tomhle sportu je dost siroky pojem.. takze v UFC nejsou dost velky penize? 😀 tak nevim kdo je tu vypatlanejsi tvl.

  • a já bych chtěl vidět, jak přežije jedno kolo proti žákovi pátý třídy třeba v dějepise 🙂

  • Názorný příklad že není Petr jako Petr .Ty s Lojzou souhlasíš a pro mě je Lojza primitiv stejného ražení jako Vémola.:-)

 2. Terminátor je na světě jen jeden a rozhodně to není Vémola. Přízvisko, které člověka trefně označí, v dobrém, dávají ostatní a ne on sám. Vémola ve stoje neumí nic, porazil by ho průměrný boxer i o dvě váhové kategorie nižší. Pokud se utká s Attilou Véghem, potom opět dostane na čuňu a potáhne s brekem a zase začne vykřikovat ty své bolestýnské keci o náhodě.

 3. podle mě jsou to skvělí namakaní chlapi co se umí prát a všem by vám naložili a ty svaly a…..božínku prostě nic lepšího na světě není….at žijí KFC fajteři jsou nej

 4. Děláte z Mikuláška trubku,připravit se na ten zápas a postavit se tam,to není jen o odvaze,ale o dřině,srdci a také o chtění něco zvládnout.
  Ženská,která má 100 kg a dře ve fabrice dokáže doma také uškrtit svého starého,a vím,že člověk,který se topí tak se křečovitě drží všeho,nicméně je to styl…………….bla bla bla

 5. Vémola maskující svojí homosexualitu za silikonovou kurvu o kterou by si nikdo neopřel ani kolo. Ale jako menšinová sexuální orientace to není schopen rozpoznat, že to není něco na chlubení.

 6. Od roku 1836, kdy pan Colt vynalezl revolver, už v reálném světě není třeba nabouchaných vypatlanců – to neznamena, že jsou pro mě MMA fighteři vypatlanci.

  • Šoubyznys. Nic víc. Nic méně. Bojovníci? K smíchu. Jenom marketingová vějička. Skutečný bojovník má něco v hlavě a boj tudíž nevyhledává. A už vůbec nebojuje pro prachy a pro jakousi pochybnou popularitu. Trapná pouťová zábava. A jako vše, co kdy přišlo z Ameriky, strašlivě primitivní.

 7. Přátelé, dnes je, kvůli prodejnosti třeba, aby to, pokud možno, bilo do očí a uší, tzn. maximální řev, maximální akce, maximální komedie a hlavní protagonisté musí být maximálně odlišní a pokud možno maximálně dementní. Účelovka jak prase. Musí se to hlavně prodat. Holt do “nová doba”. Vezměte si jen účinnost reklamy na lidi – v 90.letech, 90 procent, úroveň reklamy té doby – příšerná, dnes sofistikované reklamy, kde musí být humor, aby si jich vůbec někdo všiml. A účinnost? 0,5 procent? Možná. Jinak jsem s Vámi zajedno, že má čeština stojí za hov.no. Ale forma je mi zcela u pr.dele.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Sigma a Slovácko premianty v Evropě, Slavia propadla! Statistice s odchovanci vládne Žilina

Sigma Olomouc či Slovácko mezi evropskými premianty a Žilina jako lídr? V jedné ze statistik to možné je. Přišla s ní společnost CIES Football Observatory. Čeho se týká?

Novým trenérem Viktorie Plzeň je Michal Bílek. Asistovat mu bude Pavel Horváth

Spekulace potvrzeny. Bývalý reprezentační trenér Michal Bílek přebírá Viktorii Plzeň, do které se vrací po patnácti letech. S českým vicemistrem podepsal smlouvu do roku 2023. Asistovat mu bude bývalý hráč klubu Pavel Horváth.

Baník zná své trenéry pro další ročník! Smetana zůstává jako hlavní kouč, vrací se Galásek

Baník Ostrava pár kol před koncem definitivně potvrdil složení realizačního týmu na další sezónu. Tvoří jej trio Smetana, Baránek a Galásek.