Novinky, na které se můžete těšit v kariéře ve FIFĚ 20

FIFA 21 se pomalu, ale jistě blíží a do světa se dostávají první novinky. Co se kariéry týče, změní se simulování zápasů, detailnějších úprav se dočkají i tréninky a úprava pozic.

Zdroj: EA.com

První novinkou je ovládání simulování zápasů. Od nového ročníku můžete kdykoli během zápasu vystřídat, změnit formaci, ale i zápas dohrát. Dále si budete moct během zápasu kupříkladu kopnout penaltu a zbytek zápasu opět dosimulovat.

Nově budou moct hráči nastupovat na jiných postech, než je dáno ve hře. Do nynějška když jste postavili defenzivního záložníka na post stopera, zhoršily se mu atributy. Od FIFY 20 můžete měnit posty bez zhoršování atributů, ze stopera uděláte defenzivního záložníka, z pravého beka pravého záložníka, to samé i naopak.

Tréninky jsou v kariéře již dlouho, můžete je sami hrát, ale i simulovat. Od nového ročníku si budete tréninky plánovat na určitý den, výběr dne se bude projevovat na kondici i morálce.

Na závěr vylepšení smluv co se hostování týče. Hráči, co půjde hostovat, budete moct dát do smlouvy podmínku, že ho daný tým musí po sezóně odkoupit, nebo stanovíte částku, za kterou ho po vypršení může druhá strana získat natrvalo.

Zdroj: EA.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Nové smlouvy ve Slavii! Kontrakt podepsali Bořil s Coufalem

Slavia posiluje nejen po stránce příchodů, ale také smluvně. Nové kontrakty dnes podepsaly dvě velké opory, konkrétně Jan Bořil a Vladimír Coufal!

Lewandowski opět exceloval a pomohl zničit Chelsea! Překoná rekord Cristiana Ronalda?

Robert Lewandowski prožívá životní sezonu a nijak to nezměnila ani koronavirová pauza. Střílí góly na všech frontách, ve všech soutěžích, proti všelijak...

Petr Čech se stane oficiálně novou ikonou ve hře FIFA 21! Doplní tak Pavla Nedvěda

Je to teprve něco přes rok, co oznámila jedna z největších legend českého fotbalu konec aktivní fotbalové kariéry a hned se dočkala...