Nicolas Pépé stále nedosáhl úrovně, na které jsme ho už chtěli mít, netěší Emeryho

Rekordní 80 milionová posila Nicolas Pépé zatím ani zdaleka nenaplňuje očekávání, s nimiž zamířil na Emirates Stadium. Ovšem ty nenaplňuje ani Arsenal, který v neděli ostudně padl s Leicesterem 2:0 a propadl se na 6. místo.

Embed from Getty Images

Unai Emery pomalu, ale jistě začíná ztrácet důvěru nejen fanoušků Gunners, ale i vedení, které se podle posledních zpráv chystá pobavit o budoucnosti španělského kouče v klubu.

Emery si v létě přivedl řadu velkých posil, na což nebyli fanoušci Arsenalu zrovna dvakrát zvyklý, ale požadované výsledky to stejně nepřineslo a kritika se samozřejmě snáší především na nejdražší letní posilu Pépého.

Talentovaného útočníka se však snaží španělský trenér bránit, i když lze z jeho slov vyčíst určitou dávku hořkosti. „Jeho začleňování se do týmu je pozitivní, ale poněkud pomalejší, než jsme si přáli.” řekl v rozhovoru pro Sky Sports kouč Gunners.

„Ještě není na úrovni, aby mohl hrát v každém zápase. Věřím a vždy jsem věřil, že potřebuje co nejvíce hrát, aby dosáhl potřebné úrovně, ale samozřejmě jsou zápasy, kdy si ostatní hráči zaslouží hrát více. Používám hráče, o kterých si myslím, že nám pomohou v ten daný moment nejvíce.”

„Ale kupovali jsme Pépého s vědomím, že první rok bude složitý, že půjde o dobu, kdy se bude adaptovat do nového týmu. Chceme, aby se to stalo co nejrychleji, ale je nám jasné, že musíme mít trpělivost.“ zakončil rozhovor Emery.

Čtyřiadvacetiletý útočník dostal v Arsenalu možnost naskočit do 14 zápasů, v nichž se dokázal třikrát gólově prosadit a u dalších čtyř gólů asistoval.

Nyní všechny čeká reprezentační pauza a poté se Arsenal střetne doma se Southamptonem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..