Reklama

Nic pro slabé povahy! McGregor skončil už po prvním kole, zlomil si nohu. Karma, má jasno Poirier

Turnaj UFC 264 nabídl dovršení výtečné trilogie dvou skvělých zápasníků! Conor McGregor ani Dustin Poirier se nespokojili s vyrovnanou vzájemnou bilancí a dohodli se na rozhodujícím zápase. Z něj odešel vítězně Poirier už po prvním kole.

Jestliže někdo nebyl spokojen s až příliš pohodovou atmosférou před i po lednovém souboji Conora McGregora s Dustinem Poirierem, nyní musel být spokojen.

Před třetím vzájemným soubojem bylo minimálně na straně irského bijce mnoho zlé krve. To se potvrdilo i na tiskové konferenci, kde McGregor možná až příliš tlačil na pilu a snažil se atmosféru možná až zbytečně moc vyhrotit.

Poirier navíc vypadal, že to na něj nemělo žádný vliv. Ani McGregorova snaha jej kopnout. Bylo tedy otázkou, zdali Poirier zachová ledový klid i v zápase.

Hned od nástupu obou zápasníků do klece byla v hale perfektní a napjatá atmosféra, která po zahájení zápasu ještě vzrostla.

McGregor zápas nezačal vůbec špatně, hodně se snažil kopat a byl aktivní, dokonce zahrozil gilotinou. Jakmile se z ní ale Poirier dostal a byl na zemi v horní pozici, tak Ira zasypával tvrdými údery.

Jakmile se pak zápas na závěr prvního kola vrátil do postoje, měl opět navrch Poirier.

V posledních vteřinách kola si navíc McGregor ošklivě poranil nohu a třebaže kolo dokončil, do druhého už nastoupit nemohl.

První kolo však bylo spíše v roli Poiriera, který byl tím, kdo zápas tvořil, nepočítaje tedy úvodní minutu zápasu. Zdálo se, že je Američan v lepší formě a zápas by potenciálně mohl vyhrát i kdyby se McGregor nezranil.

A že by zlá krev zápasem skončila? Nikoliv. Po zápase se do sebe opět naváželi. Poirier mluvil o karmě, McGregor opět urážel nejen Poiriera, opět prohodil slova i na adresu jeho ženy. Jeho konec to ale prý rozhodně není.

Proč Poirier říkal, že karma není mrcha, ale zrcadlo? McGregor před zápasem říkal, že Američana budou odnášet v rakvi. Ve výsledku to ale byl on sám, kdo nemohl odejít z klece po svých.

Poirier se nyní může těšit na titulový zápas s Charlesem Oliveirou. McGregora čeká delší pauza.

Zdroj: UFC

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené