NHL doufá v alespoň 15 miliónů dolarů z reklam na helmách v nadcházející sezóně

Podle Ricka Westheada z TSN doufá vedení NHL ,že tuto částku vydělá v nadcházejícím ročníku prostřednictvím reklam umístěných na přilbách hráčů. Reklamy by se měly nacházet na bočních stranách helmy.

Zdroj: nhl.com

Celky Toronta a Montrealu mají podle tohoto novináře za cíl vyjednat si sponzorství v hodnotě 1 milionu dolarů. Ostatní kluby by pak měly mít cíle podstatně skromnější.

„Reklamy umístěné na přilbách nejsou ukázkou jakési chamtivosti. Jde tady o záchranu pracovních míst,“ vysvětloval Westheadovi jeden z blíže nespecifikovaných pracovníků National Hockey League.

„Umíte si představit, o kolik peněz přijdeme hraním bez diváků, kteří jsou v jednotlivých arénách našimi zákazníky?“ citoval Westhead svůj zdroj.

„Krvácíme a potřebujeme tak najít jakýkoliv způsob, abychom udrželi naše lidi zaměstnané,“ dodal.

Hovoří se také o tom, že některé týmy by mohly mít odlišné sponzory jak pro svá domácí, tak pro venkovní utkání.

Zdroj: tsn.ca

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Odegaard oficiálně v Arsenalu! Zásadní roli v rozhodování prý hrál Mikel Arteta

Martin Odegaard se v létě vrátil do Realu Madrid, kde mu byl slíben dostatek prostoru, aby prokázal své kvality. Slib však nebyl dodržen a talentovaný Nor požádal o uvolnění na hostování, v čemž mu bylo vyhověno. Ofenzivní záložník si vyzkouší angažmá v Premier League.

José Mourinho oslavil 58. narozeniny. Jaká byla jeho dosavadní kariéra?

Osobitý portugalský kouč působil v Anglii, Španělsku či například v Itálii. Za sebou má celou řádku vypjatých a takticky zvládnutých duelů. Jak doposud vypadala jeho trenérská kariéra.

Vaněček pochytal 32 střel a stal se druhou hvězdou zápasu! Jak si vedli další legionáři v NHL?

V noci se odehrálo hned 13 utkání NHL. Nechyběli v nich pochopitelně ani legionáři z České republiky. Nejvíce se dařilo Vítkovi Vaněčkovi, ovšem dobrými výkony se blýskli i jiní.