Reklama

(Ne)žádaný spoluhráč? Glen Kamara by mohl zamířit za Součkem a Coufalem do West Hamu

Po přestupu Tomáše Součka a Vladimíra Coufala do West Hamu začala tomuto klubu fandit a přát spousta fanoušků Slavie. Teď by ale oblíbenost londýnského celku mohla dostat jednu trhlinu.

Asi není třeba příliš připomínat, co se stalo při březnovém osmifinále Evropské ligy mezi Slavií a Rangers. Sešívaní s výsledkem 2:0 v kapse mířili za postupem, což Skotové neunesli a brutálními fauly začali likvidovat soupeře.

Celý duel vyeskaloval do té míry, že záložník Glen Kamara nařkl Ondřeje Kúdelu, že jej rasisticky urazil.

Svou výpověď několikrát změnil a ačkoli se nenašel žádný důkaz, UEFA potrestala Kúdelu zastavením činnosti na 10 utkání. Finský fotbalista se tak okamžitě stal nepřátelem sešívaných fanoušků číslo jedna.

Teď by však mohl být spoluhráčem českých reprezentantů. Deník Givemesport přišel s informací, že se zástupci West Hamu na Glena Kamaru detailně vyptávali skotského klubu a zjišťovali případnou cenu.

25letý záložník odehrál za reprezentaci Finska na mistrovství Evropy všechny tři utkání ve skupině, ze které Kamara a spol. nepostoupili.

S Rangers přerušil ligovou nadvládu Celticu, který skotské Premiership vládl devět let v kuse. Došel také do osmifinále Evropské ligy, kde jej vyřadila Slavia.

Zdroj: Givemesport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. Kluci slávistický, doufám, že už ve WHU máte nějaké slovo, a že přestup týhle zákeřný zbabělý vopici k Vám jim dokážete rozmluvit. WHU je sympatickej klub, tohle svinstvo tam néééééé !!

  • Kamara je už volným hráčem a pokud ho West Ham nekoupí,tak o něj má zájem Sparta Praha.
   Takže by mohl hrát českou ligu a utkávat se s Kudelou ze Slávie.Možná se oby tito hráči nakonec
   i zkamarádi a vše si odpustí.Nakonec i přestup do Slávie by mohl nastat.

 2. Mám dojem že na takový tým Kamara nemá nic valnýho nepředvedl ani na Euru.Proslavil ho nejvíc ne herní projev ,ale incident s Kudelou a následně dementní rozhodnutí UEFA ,kdy za ránu pěstí nic a za údajnou rasistickou urážku 10 zápasů pro Kudelu.Hold žebráci z rozvojové postkomunistické země nemají stejná práva,jako občané s bývalých Britských kolonií.

 3. Kamara již nebude nikdy u nás oblíben,zachoval se jako podlý člověk.
  Ano emoce byly vyšponované,ale jeho žalování slabost ,slabost a neschopnost unést porážku.
  Nevídáno neslýcháno…..!!!

 4. Sparta se vesměs černých zbavila,nebyli spolehlivý a zase tak lukrativní k angažování a nějaký výdělek z nich nebyl,poslední a jediný byl Bony Wilfried,jediný z nich slušný,který se vydařil a osvojil si disciplínu,jen si vzpomeňte kolik červených karet dostal třeba Costa,i ten byl taky jak si trochu lepší,jinak ostatní lehce zařářili a zase zhasli,poslední dobou se tak trochu obrátili na severské odchovance.Lepší je sledovat a vychovávat české děti a mládež,vše je samozřejmě taky dáno výchovou v rodinách,což je v dnešní době velmi těžký,hodně lidí je namyšlených a sotva jejich dítko začne běhat,už si myslí že je fotbalový či jinak sportovně božské dítě,a opravdu nadané děti se ke sportu nedostanou,protože jejich rodiče mají jiné starosti a nemají na to to vše uplatit a nikdo si jich na ve větších městech ani nevšimne,natož na venkově,což bych v tomhle zřídil buď státní nebo přidruženou ke každému klubu či škole vyhledávací agenturu,vyhledávače talentů,pro každý daný sport a rodinám pomáhal s výběrem a dotací ke sportu,rázem by vymizela lenost a nezájem o sport.Mnoho klubů radši dává přednost skoro hotovým hráčům a rychlým prachům inkasovaných za ně,což je taková skrytá migrace,a vlastní děti a mládež upadá do bez nadějných depresí a závislosti na drogách,alkoholu a počítačích.Tudy bych viděl cestu k úspěchům ve sportu.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené