Spojte se s námi

Liga mistrů

Neymara podráždila otázka novináře a rozzlobený odešel

Publikováno

dne

Neymarův hněv spustila otázka novináře o jeho možném přestupu do Realu Madrid.

Hráči Paříže Saint-Germain v rámci skupinové fáze Ligy Mistrů 2017/2018 deklasovali na domácím hřišti Celtic Glasgow 7:1 a potvrdili tak skvělou formu v letošní sezóně nejprestižnější evropské soutěže.

Jednou z hlavních hvězd na hřišti byl i Brazilec Neymar. Vstřelil dva góly, celkem si v dresu PSG v čtrnácti zápasech připsal už 13 gólů a osm asistencí.

Prakticky od počátku rekordního přestupu brazilského útočníka do Paříže se média zaobírali různými spekulacemi o jeho nespokojenosti. Medializovaný byl problém se spoluhráčem Cavanim.

http://gty.im/877593568

Nejnověji se vynořili spekulace o možném přestupu Neymara do Realu Madrid. Podle britského portálu DailyMail se měl Neymarův otec potkat s prezidentem Realu Madrid.

Po úspěšném zápase v pařížském Parku princů se brazilský útočník v mixzóně rozčílil a na otázky novinářů neodpovídal. Jeho hněv měla spustit otázka redaktora o možném přestupu do španělského velkoklubu.

„Proboha, nemáte o čem mluvit?“ Rozzlobeně odpověděl Neymar a rozrušený odešel.

Informace přineslo několik zahraničních médií, včetně AS, Talksport či Mirror.

Hvězdu PSG také podráždila otázka novináře, zda byl výsledek zápasu proti Celticu stejný jako potupná prohra Brazílie s Německem na světovém šampionátu v Brazílii 2014.

„Nikdy mi nepřestanete připomínat ten den, že?“ Doplnil.

Reklama

Oblíbené