Neymar kritizuje PSG za jeho nasazení do Ligy mistrů

Neymar kritizuje vedení PSG za to, že ho donutilo hrát ve včerejším zápase Ligy mistrů na půdě Borussie Dortmund. Po tom, co chyběl čtyři soutěžní zápasy, se Brazilec vrátil do akce a dal při prohře 1:2 jediný gól svého mužstva.

Embed from Getty Images

Neymar si prvního února poranil žebro a nebylo jisté, zda v Německu naskočí. Byl to ale on, kdo v 75. minutě po akci Kyliana Mbappeho vyrovnával. Po utkání ale nebyl šťastný: “Po pauze je těžké nastoupit. Nebylo to moje rozhodnutí, ale klubové. Ten udělal tento krok ve spojení se zdravotním týmem. Já jsem hrát chtěl a cítil se dobře. Klub se obával, ale jsem to já, kdo trpěl.”

Toto je třetí sezóna, ve které je hráč velmi ovlivněn zdravotními problémy. Stále se podle všeho snaží dostat zpět do Barcelony, ze které odešel za 222 milionů eur právě do Paříže. Letos má v Ligue 1 bilanci 14 utkání/13 gólů. Celkově se pak prosadil 16x.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

Oblíbené

Slovan slaví postup! Plzeň po špatném výkonu končí před branami EL.

Slovan Liberec doplní v Evropské lize pražská "S". Na stadionu U Nisy dokázal zvítězit proti kyperskému APOELU nejtěsnějším možným výsledkem 1:0. Plzeň...

Skupiny Ligy mistrů nudné nebudou! Ronaldo se potká s Messim, skupinu smrti tvoří PSG, Lipsko a Manchester United

Ve středu večer se uskutečnily poslední zápasy kvalifikace do základních skupin Ligy mistrů a tak ve čtvrtek v 17:00 mohlo začít jejich losování. A nuda to rozhodně nebude! Vesměs každá skupna má něco do sebe a nabídne atraktivní zápasy. Posuďte sami.

Velká posila pro Mladou Boleslav! Martin Graiciar se připojí ke Středočechům, čeká se pouze na formality

Mladá Boleslav nezačala sezónu vůbec dobře, bilance 1-1-3 je pro ambiciózní klub skutečně tristní a tak se daly věci do pohybu. 4 vstřelené branky z pěti utkání? To není pro útočnou fázi dobrá vizitka. Do automobilového města tedy přichází velká útočná posila.