Neymar a fanoušci PSG. Bude to na podzim ladit, nebo skřípat?

Nekonečná sága přestupů a setrvání tohoto brazilského reprezentanta se, zdá se, blíží svému podzimnímu rozuzlení. Nakonec to vypadá, že Neymar zůstane v pařížském velkoklubu na podzimní část sezóny. Jak se ovšem zachovají fanoušci PSG to nikdo neví, to se uvidí až při prvním soutěžním zápase, do kterého tento hráč nastoupí.

zdroj: marca.com

Největším problémem bude určitě to, že když to tomuto brazilskému reprezentantovi nevyšlo v letním přestupovém termínu, tak to určitě bude zkoušet v dalším přestupovém období a to v zimním. Vedení pařížského klubu si nastavilo nějakou přestupovou částku a když s ní nepřišel žádný přední evropský klub, tak Neymarovi přestoupit prostě nedovolilo.

Není se co divit, když PSG zaplatilo obrovskou částku Barceloně, tak chce prostě všechny peníze zpět. Teď ale vznikne trojúhelník, který by měl v každém klubu fungovat co nejlépe, ale otázkou zůstává, jak to bude v pařížském klubu na podzim. Vedení klubu, hráči a fanoušci by měli být na jedné lodi, ale v případě Neymara a fanoušků PSG to bude hodně křehké spojení. Ještě pokud se bude klubu dařit, tak to bude v určitém pořádku, ale pokud se klub úspěšný nebude, tak hlavní zloba bude v prvním případě proti této hvězdě.

Teď ještě přichází navíc na hostování z Interu Milán útočník Mauro Icardi, který by mohl o válce s fanoušky napsat hodně tlustou knihu. To bude také zajímavé sledovat, když se tito hráči objeví v základní sestavě PSG.

Za všechno si může Neymar sám, pokud chtěl v létě přestoupit , tak nejdřív měli jeho agenti o případné možnosti jednat a podle úspěšného nebo neúspěšného výsledku se teprve měla informovat fotbalová veřejnost. Tady to ovšem vypadá tak, že to bylo všechno naopak. Z této šlamastyky se může tato fotbalová megastar dostat jedině sama.

Ovšem chce to hodně pokory, neboť první krok musí v komunikaci s fanoušky udělat hráč sám. Dokáže to? Nebo tento vztah mezi ním a vlastními fanoušky zůstane na bodu mrazu po celou podzimní část sezóny? To by nebylo dobré pro celý fotbalový klub z Paříže. Vedení klubu by se do této situace mělo také vložit v případě, že se vztahy vyhrotí. Co si Neymar „navařil“, tak si to musí sníst sám.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..