Neskutečná karta Aguera ve hře FIFA 20! Halloween promo je tady

Vyšlo nové promo, které vzdává hold halloweenu. Karty které vyšly, se každé dva týdny mění, přesněji se vždy dva atributy vylepší a půjdou rapidně nahoru. Dnes se na tento seznam podíváme podrobněji.

Nejdražší a nejzajímavější kartou je ta Sergia Aguera. Rychlost má ohodnocenou 88, což je dost slušné. 92 na střele je něco famózního, navíc má i perfektní driblink – 90. Jeho karta bude minimálně do TOTY (Tým roku) patřit do té nejvyšší vrstvy.

Obrovskou hodnotu bude mít i kartička Jamese Rodrigueze, jelikož na ní má vylepšenou rychlost. Navíc má neskutečnou střelu – 88, stejně jako nahrávky a driblink, na kterých má shodně 88. Jednoznačně nejlepší ofenzivní záložník z La ligy a možná i celé FIFY, i když o tom by se dalo debatovat dost dlouho.

I karta Dele Alliho je parádní, lze ji použít jak na defenzivního, ofenzivního, ale i klasického středního záložníka. Má výbornou sílu – 87, slušné bránění – 81 a parádní driblink – 84. Rychlost 74 minimálně na defenzivní zálohu stačí, k tomu má výbornou střelu – 83 a nahrávky – 81.

Legendární Zlatan Ibrahimovič se také dočkal speciální karty, která je dosti podobná jeho loňské flashback kartě. Slušná rychlost – 85, parádní střela – 90 i driblink – 88 z něj dělají ideálního náhradníka na poslední minuty. Ke všemu je i obrovsky silný.

Obránce Romagnoli vyfasoval sympatickou kartičku, na které má rychlost 81, což je paráda. Výborné má též bránění – 87 a solidní sílu – 81. Do italského týmu bude opravdu ideální.

Na závěr si rozebereme legendu Bayernu Mnichov, Thomase Mullera. Na rychlosti i střele má pěkných 85, driblink má excelentní – 88 a i nahrávky ujdou. Do Bundesliga týmu může být ideální, uvidíme jak na tom bude s cenou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..