Reklama

Nejsem sparťan, jsem tu kvůli dětem! Divák na Letné pobavil vtipným transparentem

Čtvrteční zápas Evropské ligy mezi Spartou a Rangers sledovalo více než deset tisíc fanoušků. K vidění bylo několik transparentů, fotbalové příznivce však nejvíce zaujal nakrátko ostříhaný dospělý muž s vtipnou cedulkou.

Sparta dostala v srpnu trest zavření stadionu na jeden zápas evropských pohárů. Důvodem bylo hučení na Auréliena Tchouaméniho z Monaka, poté co vstřelil gól na Letné a šel ho slavit před kotel Pražanů.

Sparta využila možnosti naplnit stadion dětmi a cestu do hlediště si nakonec našlo přes deset tisíc fanoušků. A snažili se celých devadesát minut hráče v rudém podporovat.

Když se k míči dostal Glen Kamara, mladí příznivci začali v reakci na jeho kauzu ohledně rasistické urážky ze strany Ondřeje Kúdely bučet. Tomu se po konci utkání věnovala nejen světová média, ale i trenér Steven Gerrard.

Povolen byl samozřejmě i dospělý doprovod u každé skupinky dětí. Většina zletilých si pohárové klání užívala, našli se ale i tací, pro které byl výlet na Letnou pouze doprovodem.

Video jednoho z fanoušků zachytilo diváka, jenž držel v rukou karton s následujícím nápisem. „Nejsem sparťan, jsem tu kvůli dětem.”

Video vedle geniálního výrazu “fanouška” s transparentem zachycuje i snažení mladých fanoušků podporovat hráče na hrací ploše.

Zdroj: Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

    • Také bych to tak řekl,jen že možná za to nemůže.Někdo ho tam posadil,pověsil mu to na krk a řekl mu že si po skončení pro něho přijde.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené