Nejsem jen hezká tvářička, jizev se nebojím, vysvětluje kráska výměnu UFC za box bez rukavic

Zápasnice Paige VanZant za sebou má současně tragický a fascinující příběh. Americká kráska totiž byla v mládí hromadně znásilněna, zápasení jí však pomohlo se s traumatem vyrovnat. Přesto byla a stále je vnímána jen jako hezká tvářička, což ji přimělo ke změně.

Zdroj: instagram.com/paigevanzant/

Paige VanZant za sebou má zajímavý příběh, téměř až hodný zfilmování. V mládí se totiž věnovala baletu. Jenže ve 14 letech došlo k nechutné tragédii. Byla totiž hromadně znásilněna.

Následně se tedy začala věnovat bojovým sportům, které jí pomohly vyrovnat se s traumatem. A že to poté dotáhla daleko! Stala se jednou z nejvýraznějších osobností ženské MMA scény.

Ostatně působila šest let v UFC, nejprestižnější MMA organizaci na světě. Rok 2020 byl ale jejím posledním mezi špičkou smíšeného bojového umění. Rozhodla se totiž přejít pod hlavičku organizace BKFC, která pořádá zápasy v boxu bez rukavic.

Krom toho, že je to pro ni finančně velmi lákavé, však měla ještě jiný důvod, proč se vzdát MMA a jít naproti sportu, který nemalá část MMA scény kritizuje a označuje jej za návrat téměř až do středověku.

„Mám pocit, že v MMA mám stále pověst jenom hezké tvářičky. Jak bych měla dokázat, že se tak sama nevidím? Box bez rukavic je sport, v němž mají lidé zřejmě nejvíce tržných ran a já se doživotních jizev vůbec nebojím,“ nechala se slyšet.

Stále teprve 26letá kráska se postarala o velký vzestup popularity BKFC, přitom ještě ani jednou nezápasila. To se ale změní již brzy. Přesně 5. února se s ní totiž utká Britain Hart.

Zdroj: MMA Junkie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Musím přiznat, že je to krásná holka. Že ji ovšem američtí primitivové znásilnili, je důkaz morálního poklesu US společnosti!

  2. ,,box,, bez rukavic u žen je opravdu jen pro otrlé , ty co do toho jdou s vědomím nechat si z obličeje udělat tatarák nemohou být úplně normální …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Old Trafford aneb Silný příběh Divadla snů, jenž je domovem Manchesteru United

Manchester United vítězí, další titul pro Manchester United, Rudí ďáblové jednoznačným způsobem ovládli derby... a mohli bychom pokračovat.

Tomáš Souček byl zvolen do nejlepší jedenáctky aktuální sezóny Premier League

Uživatelé portálu WhoScored zvolili nejlepší fotbalovou jedenáctku probíhající sezóny Premier League. A nechybí v ní ani český defenzivní záložník Tomáš Souček!

Svět zaskočen! Conor McGregor prohrál svůj zápas s Dustinem Poirierem

Ostře sledovaný duel, na který se fanoušci těšili už několik měsíců, je již minulostí. Zápas Poirier vs McGregor v rámci turnaje UFC 257 skončil pro mnohé nečekaně, a to právě výhrou Američana!