Nejsem jen hezká tvářička, jizev se nebojím, vysvětluje kráska výměnu UFC za box bez rukavic

Zápasnice Paige VanZant za sebou má současně tragický a fascinující příběh. Americká kráska totiž byla v mládí hromadně znásilněna, zápasení jí však pomohlo se s traumatem vyrovnat. Přesto byla a stále je vnímána jen jako hezká tvářička, což ji přimělo ke změně.

Zdroj: instagram.com/paigevanzant/

Paige VanZant za sebou má zajímavý příběh, téměř až hodný zfilmování. V mládí se totiž věnovala baletu. Jenže ve 14 letech došlo k nechutné tragédii. Byla totiž hromadně znásilněna.

Následně se tedy začala věnovat bojovým sportům, které jí pomohly vyrovnat se s traumatem. A že to poté dotáhla daleko! Stala se jednou z nejvýraznějších osobností ženské MMA scény.

Ostatně působila šest let v UFC, nejprestižnější MMA organizaci na světě. Rok 2020 byl ale jejím posledním mezi špičkou smíšeného bojového umění. Rozhodla se totiž přejít pod hlavičku organizace BKFC, která pořádá zápasy v boxu bez rukavic.

Krom toho, že je to pro ni finančně velmi lákavé, však měla ještě jiný důvod, proč se vzdát MMA a jít naproti sportu, který nemalá část MMA scény kritizuje a označuje jej za návrat téměř až do středověku.

„Mám pocit, že v MMA mám stále pověst jenom hezké tvářičky. Jak bych měla dokázat, že se tak sama nevidím? Box bez rukavic je sport, v němž mají lidé zřejmě nejvíce tržných ran a já se doživotních jizev vůbec nebojím,“ nechala se slyšet.

Stále teprve 26letá kráska se postarala o velký vzestup popularity BKFC, přitom ještě ani jednou nezápasila. To se ale změní již brzy. Přesně 5. února se s ní totiž utká Britain Hart.

Zdroj: MMA Junkie

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Musím přiznat, že je to krásná holka. Že ji ovšem američtí primitivové znásilnili, je důkaz morálního poklesu US společnosti!

  2. ,,box,, bez rukavic u žen je opravdu jen pro otrlé , ty co do toho jdou s vědomím nechat si z obličeje udělat tatarák nemohou být úplně normální …

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.