Spojte se s námi

Fortuna liga

Nejlépe placený hráč české ligy naboural svůj Mercedes za 4,4 milionu!

Zveřejněno

dne

Nejlépe ohodnocený hráč české fotbalové ligy, stoper pražské Sparty, cestou do strahovského tréninkového centra letenských havaroval se svým luxusním vozem. Škoda na vozidle se vyšplhala odhadem k půl milionu korun!

Semih Kaya byl ve Spartě odsunutý na druhou kolej, blíží se konec jeho angažmá? Foto: Sparta.cz

Vše se mělo stát Semihu Kayovi, který si každý měsíc na Letné vydělá 3,7 milionů korun měsíčně. Stoper pražské Sparty, který se v neděli odpoledne vydal do tréninkového centra Sparty na Strahově se svým vozem Mercedes AMG GT R s maximálkou dosahující neskutečných 318km/h, pravděpodobně nedodržel předepsanou rychlost. “Řidič nepřizpůsobil rychlost povaze vozovky a svým schopnostem,” uvedl policejní mluvčí Jan Daněk pro deník iSport.

“Dechová zkouška na alkoholu u řidiče byla negativní,” doplnil Daněk. Kaya z nehody, kdy dostal v levotočivé zatáčce u strahovského stadionu smyk, vyvázl bez zranění. Způsobil ale svým nárazem do lampy škodu na veřejném osvětlení ve výši 20 tisíc korun a samozřejmě i na svém voze. Oprava jeho vozu bude o poznání dražší a škoda by se měla pohybovat dle odhadu okolo půl milionu korun.

Semih Kaya si na Spartě vydělá měsíčně 3,7 milionu korun, což ho řadí na pomyslný vrchol nejlépe placených hráčů v české soutěži. Na opravu svého luxusního vozu, který dokáže zrychlit z nuly na sto kilometrů v hodině za 3,6 vteřiny, si tak vydělá za nějakých šest dní.

V minulosti se svými vozy bouraly i jiné celebrity české soutěže. Vzpomenout můžeme například na plzeňského Davida Limberského nebo Aleše Čermáka. Ty ale na rozdíl od Semiha Kayi bourali se svými vozy pod vlivem alkoholu.

Reklama
1 komentář

1 komentář

  1. Mikki

    9.1.2019 na 3:05

    Co se týká Křetínského – lehce nabyl,blbostí ztratil,když něčemu nerozumím,najmu si na to lidi kteří tomu rozumí a Ti jak vidno na Spartě nejsou a nezmění se to ani s příchodem Mozarta,ten nestál za moc jako hráč natož jako manažer s čímž nemá ale vůbec žádné zkušenosti,to co dělá Sparta nyní že hledá na českém trhu měla udělat dávno.Podívejte se na Plzeň,ta sbírala a sbírá hráče které naše kluby odloží jako neperspektivní a vychová si je k obrazu svému a už několik sezón hraje LM nebo EL a nemusí vyhazovat miliony za zahraniční akvizice a pak si drbat halvu co za ,,matláky,, si to koupila do týmu a hlavně lidi kolem manšaftu,trenér a ostatní pracují pro tým a ne na vylepšování svých statistik a jména.Pokud to tak ve Spartě nadále bude,nemá šanci být v lizre lepčí než na pátém místě a to je ještě lichotivé umístnění při tom co předvádí

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama

Ruik Football Talk

Reklama