Návrat krále? Arséne Wenger se chce vrátit k trénování

Arséne Wenger, bývalý manažer Arsenalu, plánuje návrat k trénování. “Každý den chci trénovat, dělal jsem to celý život,” říká. V případě dobré nabídky je tak možné, že francouzského lodivoda uvidíme zpět na lavičce.

Arsene wenger zdroj cpfc.co.uk
Zdroj: cpfc.co.uk

Bývalý manažer Arsenalu plánuje návrat k trenéřině, ovšem pouze za optimálních podmínek. Do ničeho se zcela jistě nežene a na správnou nabídku si hodlá počkat. Aby ne, Arsenal vedl dlouhých 22 let a momentálně si užívá dvouletou pauzu od trénování.

Za současné situace je ale možné koučování riskantní. “Je mi 70 let. Mám si zahrát ruskou ruletu, když jde o mé zdraví? Na to se sám sebe ptám. Nabídka by musela být optimální,” řekl.

V současné době pracuje v asociaci FIFA. “Každým dnem jsem cítil trávník a dnes jsem v administrativním prostředí v kanceláři. Logicky se tu cítím jako vetřelec,” dodává. Je tak otázkou času, než se vrátí zpět k práci, která ho tak naplňovala.

Zdroj informací: goal.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Martin Hašek má nabídky od začátku. Kluby však vyčkávají, jak se bude situace vyvíjet ohledně žaloby, říká Markéta Haindlová

Markéta Vochoska Haindlová je předsedkyně České asociace fotbalových hráčů. Zastupuje také Martina Haška v právním sporu se Spartou. Co si myslí například o situaci okolo Romana Berbra a rozběhne se v tomto roce ještě Fortuna liga?

Best Player UEFA: Kdo byl nejlepším hráčem 2. kola Ligy mistrů? Rashford stihl za dvacet minut tři góly

Volné termíny nejsou, povolené soutěže – často bez diváků – pádí v rychlém sledu. A Liga mistrů obzvláště. Ruik.cz, jenž zastupuje Českou republiku v anketě Best Player UEFA německého časopisu Kicker, tradičně hledal nejlepšího hráče 2. kola.

Špatný výsledek a ještě horší výkon. Sparta na San Siru takřka nic nepředvedla

Pražská Sparta podlehla milánskému AC 0:3. Výsledek je více než zasloužený. Družina kouče Kotala téměř nic nepředvedla a po dvou zápasech nemá na kontě ani bod. Na utkání se podíváme ve Sparťanském blogu.