Reklama

Nashville Predators chystá v únoru zápas pod širým nebem! V rámci NHL Stadium Series 2022 přivítá Tampu Bay

Od dávných časů je Nashville považován především za město country. Živá hudba v barech na každém kroku, kytara jako hlavní symbol. Kromě toho je ale tohle město ve státě Tennessee hokejovou baštou, byť má oproti konkurentům v NHL mnohem chudší historii. Teď se už podruhé Predátoři utkají pod širým nebem.

Zápasy na otevřených fotbalových či baseballových stadionech jsou pro fanoušky NHL velkou událostí, která pravidelně láká desetitisíce diváků. Nashville Predators, kteří jsou součásti nejslavnější hokejové ligy světa od roku 1997, se na podobné akci představí už podruhé během tří let.

Na stadionu Nissan Stadium, který je domovským stánkem fotbalistů NFL Tennessee Titans, přivítají celek Tampy Bay Lightning. Letošní finalista Stanley Cupu se při své velké premiéře stane sedmadvacátým klubem NHL, který se zápasu pod širým nebem zúčastní.

Nashville se na podobné akci přestavil už v roce 2020, kdy zavítal v rámci tradičního Winter Classic do Dallasu. Během utkání padla druhá nejvyšší návštěva v historii ligy. Z Tennessee tenkrát zavítalo na Cotton Bowl Stadium přes 20 tisíc fanoušků.

Tennessee je domovem nejlepších sportovních fanoušků na světě, Je nám ctí, že byl Nashville vybrán, aby letos v únoru hostil zápas NHL Stadium Series 2022,“ řekl guvernér Tennessee Bill Lee. 

Smashville je připraven přivítat tisíce lidí na stadionu Nissan a ukázat hokejovým fanouškům vše, co Music City nabízí.“

Organizace Predators je z přidělení této akce nadšená, neboť už o podobné utkání usiluje několik let. „Příležitost uspořádat jednu z významných akcí NHL příští únor je skutečným svědectvím o našich fanoušcích, kteří jsou nejlepší ve sportu,“ řekl prezident a generální ředitel Predators Sean Henry.

Oznámení o přidělení tohoto utkání zveřejnila NHL v čele s komisařem Gary Bettmanem před začátkem úvodní finálové bitvy o Stanley Cup. Bude to druhá významná akce v rámci NHL, kterou Predátoři přivítají. V roce 2016 hostila Bridgestone Arena zápas All Star Game. Na zápasy americké NFL má Nissan Stadium kapacitu 69 143 diváků.

Vzhledem k tomu, že je v Nashvillu o hokej velký zájem a domácí zápasy bývají pravidelně vyprodány, nemusejí panovat obavy o naplnění této kapacity. Dá se očekávat, že si to nenechá ujít taky početná skupina fanoušků Bolts.

Zdroj: NHL, Nashville Predotors

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené