Najde Martin Hašek nové angažmá v Polsku? Stojí o něj přední celek tamní Ekstraklasy

Martin Hašek stále hledá nové angažmá. Žádná ze spekulací o možném působení v některém z tureckých klubů se nakonec nepotvrdila. Dle polských médií je však blízko podpisu smlouvy s předním celkem tamní Ekstraklasy.

Zdroj: www.sparta.cz

Martin Hašek je po kontroverzním konci v pražské Spartě stále bez angažmá. To by se však dle polských médií mohlo brzy změnit.

O 25letého středopolaře má totiž zájem Lech Poznaň, tedy jeden z předních celků polské Ekstraklasy, který pravidelně hrává kvalifikaci do evropských pohárů.

Údajně nemá být daleko od podepsání nové smlouvy. To však nemusí nic znamenat, jelikož si stačí vzpomenout, že blízko byl podpisu kontraktu také v Izraeli, než si však rozmyslel, že chce vyšší plat, než mu je nabízen.

Pokud by ale k podpisu kontraktu skutečně došlo, setkal by se Hašek v jednom týmu s Janem Sýkorou, který se do Polska stěhoval v létě z pražské Slavie.

Nutno však podotknout, že nepřijme-li Hašek zavděk Polsko, bude si nové angažmá hledat jen stěží. Tolik nabídek mu evidentně nechodí a chce-li v kariéře fotbalisty ještě pokračovat, bude se muset uskromnit.

Zdroj: twitter.com/czechfooty

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Doufám, že se tak nestane a ani mu to nepřeju. Ale přeji mu velice tučnou pokutu na kterou se bude muset skládat celá jeho vyčůraná rodinka.

  2. Bude hodně záležet na tom, jestli budou mít v Polsku kopačky s dostatečně úzkou patou a předem dohodnutou částku na smlouvě těsně před podpisem dokážou navýšit min. o 50 %…

  3. Nebudu striktní ať se mu to povede,ale ke Spartě se nezachoval fér!Nejsem fanatik ani si nedělám iluze o fotbalovém prostředí,zejména u nás,ale ,prostě mu nevěřím ,jak celou situaci popisuje,mohu se mýlít,když ,tak 50na 50?!

  4. Ano,Poznaň chtěla doplnit,nebo lépe řečeno POSÍLIT na dvou místech.Bylo to přes prázdninami. Měla v hledáčku 4 hráče,jednoho získala,ve dou případech se rozmýšlela.Vzhledem k nynější situaci to vypadá,že je vše umrtveno a asi sezonu dohraje s tím co má.Od bývalého spoluhráče,který v Polsku působí vím.že Hašek v hledáčku nebyl.Ale byl jen asi nabízen.Přeci jen hledali posilu,hráč dlouho nehrál.Polská liga je o něco lepší než naše.Nyní musí Hašek čekat zda ho někdo vezme na zkoušku,nebo bude muset do pralesa.To,že odehrál pár zápasů za Spartu nic neznamená.Bez mateřského klubu,který může hodně hráči v přestupu pomoci,to z naší ligy do lepší nejde.Je tisíce hráčů v evropských ligách,ale utrhnout se od klubu a pak chtít hrát v lepší evropské lize než je naše,bez pomoci Sparty nepůjde.Ve Spartě to vyhodnotili správně.Nechť hoch ukáže co umí.Každý se dotáže na hráče mateřského klubu,na jeho agenta mnoho nedá.Stačí když Sparta řekne rovinu,bez toho že by mu chtěla škodit.Můžete mít deset agentů a sebelepších právních zástupců,jde o vaši hru,vaše nohy,že jim ukážete video z roku 19,jak jste v některých zápasech hrál,nikoho nezaujme. Před prázdninami jsem psal ať se Hašek ve Spartě odpardonuje a svými výkony se probojuje zpět do áčka.To co učinil,tak to tedy nefunguje.Od Sparty pomoc nedostane a je vidět,že to jde bez něj.Sparta na Haškovi nestojí,ale naopak Hašek na Spartě ano.Vidím to na přestup ještě u nás,ale?Klub by hodně zvažoval,zda nejde o krátkou epizodu jako přechodná stanice a nemuselo by se to hráčům mužstva zamlouvat.Protože by moh být upřednosťován před někým,kdo v mužstvu hraje dlouhodobě a nakonec nedělá to dobrou atmosféru.To si každý klub musí rozhodnout sám.Kluby z menším rozpočtem jsou vždy rády, když z jeho mužstva koupí hráče Sparta,nebo Slavie.Přináší to vždy nějaké potřebné finance a mnoho klubů odchovanci drží ve vyšších ligách.Tak proč si velkokluby popouzet proti sobě.Jestli to bude ještě chvíli trvat,tak ani novináři nebudou o Haškovi psát a to bude jeho konec.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velký třesk v Barceloně! Prezident Bartomeu se s celým vedením rozhodl rezignovat

Velký třesk v Barceloně! Prezident katalánského klubu v úterý večer oznámil, že se s celým svým vedením rozhodl rezignovat.

Vitrína dneška: Berbrovi muži odejít nehodlají

Očista českého fotbalu začala dle hanebného scénáře, Berbrovi muži hodlají zůstat na svých místech, předseda Malík to podporuje. Před disciplinární či etickou komisi nikoho nežene. Roční proměna Slavie je děsivá: loni statečná, letos trapná.

Jak se vede hráčům, kteří v létě opustili Spartu? Kanga nevýrazný, Costa v Indii

Spartu v létě opustilo několik fotbalistů. Mezi nimi byli i hráči, kteří přišli za nechvalné éry italského kouče. Jak se jim vede po odchodu z Letné?