Najde Martin Hašek nové angažmá v Polsku? Stojí o něj přední celek tamní Ekstraklasy

Martin Hašek stále hledá nové angažmá. Žádná ze spekulací o možném působení v některém z tureckých klubů se nakonec nepotvrdila. Dle polských médií je však blízko podpisu smlouvy s předním celkem tamní Ekstraklasy.

Zdroj: www.sparta.cz

Martin Hašek je po kontroverzním konci v pražské Spartě stále bez angažmá. To by se však dle polských médií mohlo brzy změnit.

O 25letého středopolaře má totiž zájem Lech Poznaň, tedy jeden z předních celků polské Ekstraklasy, který pravidelně hrává kvalifikaci do evropských pohárů.

Údajně nemá být daleko od podepsání nové smlouvy. To však nemusí nic znamenat, jelikož si stačí vzpomenout, že blízko byl podpisu kontraktu také v Izraeli, než si však rozmyslel, že chce vyšší plat, než mu je nabízen.

Pokud by ale k podpisu kontraktu skutečně došlo, setkal by se Hašek v jednom týmu s Janem Sýkorou, který se do Polska stěhoval v létě z pražské Slavie.

Nutno však podotknout, že nepřijme-li Hašek zavděk Polsko, bude si nové angažmá hledat jen stěží. Tolik nabídek mu evidentně nechodí a chce-li v kariéře fotbalisty ještě pokračovat, bude se muset uskromnit.

Zdroj: twitter.com/czechfooty

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Doufám, že se tak nestane a ani mu to nepřeju. Ale přeji mu velice tučnou pokutu na kterou se bude muset skládat celá jeho vyčůraná rodinka.

  2. Bude hodně záležet na tom, jestli budou mít v Polsku kopačky s dostatečně úzkou patou a předem dohodnutou částku na smlouvě těsně před podpisem dokážou navýšit min. o 50 %…

  3. Nebudu striktní ať se mu to povede,ale ke Spartě se nezachoval fér!Nejsem fanatik ani si nedělám iluze o fotbalovém prostředí,zejména u nás,ale ,prostě mu nevěřím ,jak celou situaci popisuje,mohu se mýlít,když ,tak 50na 50?!

  4. Ano,Poznaň chtěla doplnit,nebo lépe řečeno POSÍLIT na dvou místech.Bylo to přes prázdninami. Měla v hledáčku 4 hráče,jednoho získala,ve dou případech se rozmýšlela.Vzhledem k nynější situaci to vypadá,že je vše umrtveno a asi sezonu dohraje s tím co má.Od bývalého spoluhráče,který v Polsku působí vím.že Hašek v hledáčku nebyl.Ale byl jen asi nabízen.Přeci jen hledali posilu,hráč dlouho nehrál.Polská liga je o něco lepší než naše.Nyní musí Hašek čekat zda ho někdo vezme na zkoušku,nebo bude muset do pralesa.To,že odehrál pár zápasů za Spartu nic neznamená.Bez mateřského klubu,který může hodně hráči v přestupu pomoci,to z naší ligy do lepší nejde.Je tisíce hráčů v evropských ligách,ale utrhnout se od klubu a pak chtít hrát v lepší evropské lize než je naše,bez pomoci Sparty nepůjde.Ve Spartě to vyhodnotili správně.Nechť hoch ukáže co umí.Každý se dotáže na hráče mateřského klubu,na jeho agenta mnoho nedá.Stačí když Sparta řekne rovinu,bez toho že by mu chtěla škodit.Můžete mít deset agentů a sebelepších právních zástupců,jde o vaši hru,vaše nohy,že jim ukážete video z roku 19,jak jste v některých zápasech hrál,nikoho nezaujme. Před prázdninami jsem psal ať se Hašek ve Spartě odpardonuje a svými výkony se probojuje zpět do áčka.To co učinil,tak to tedy nefunguje.Od Sparty pomoc nedostane a je vidět,že to jde bez něj.Sparta na Haškovi nestojí,ale naopak Hašek na Spartě ano.Vidím to na přestup ještě u nás,ale?Klub by hodně zvažoval,zda nejde o krátkou epizodu jako přechodná stanice a nemuselo by se to hráčům mužstva zamlouvat.Protože by moh být upřednosťován před někým,kdo v mužstvu hraje dlouhodobě a nakonec nedělá to dobrou atmosféru.To si každý klub musí rozhodnout sám.Kluby z menším rozpočtem jsou vždy rády, když z jeho mužstva koupí hráče Sparta,nebo Slavie.Přináší to vždy nějaké potřebné finance a mnoho klubů odchovanci drží ve vyšších ligách.Tak proč si velkokluby popouzet proti sobě.Jestli to bude ještě chvíli trvat,tak ani novináři nebudou o Haškovi psát a to bude jeho konec.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Maddison, Grealish, Foden nebo Mount. Kdo bude hrát na Euru?

Euro 2021 se rychle blíží a hráči to cítí. Tlak na předvedené výkony se stupňuje a v následujících měsících některým z nich uhasne sen o hraní na evropském šampionátu. Obzvlášť nelehký úkol čeká trenéra anglické reprezentace Garetha Southgata při výběru středních záložníků.

Podívejte se na největší chyby rozhodčích v české lize

Být rozhodčím není pro každého. Svými rozhodnutími většinou naštvete minimálně jeden tábor a často si vyslechnete spoustu urážek z ochozů i od samotných hráčů. Ovšem chyby, kterých se dopustili někteří rozhodčí v naší nejvyšší soutěži, jsou opravdu něco. Podívejte se sami.

Petr Rada: Lidi na fotbal nechodí, ale výzkumy děláme. V tom jsme dobří

Stal se prvním trenérem, kterému se podařilo dostat se přes hranici 600 získaných bodů. Aktuálně se nachází na čísle 602. I proto jsme ho oslovili s nápadem na rozhovor, který se týká jeho trenérské kariéry. "Hergot, co to, že tak najednou," reagoval Petr Rada.