Naděje pro hradecký fotbal? Město schválilo vypsání tendru na stavbu stadionu

Hradec Králové a nový fotbalový stadion. Příběh, který se line již více než dvacet let. Od té doby fanoušci již několikrát slyšeli, že se stavba jejich nového svatostánku blíží. Dnes mají další naději, město schválilo vypsání tendru na stavbu nového stadionu.

Zdroj: fchk.cz

Na pondělním zasedání schválilo zastupitelstvo města Hradec Králové vypsání výběrového řízení na zhotovitele nového Malšovického stadionu. Začátek stavby se plánuje na jaro příštího roku.

„Takhle blízko k novému stadionu Hradec ještě nikdy nebyl. A věřím, že opravdu stadion bude, protože již nyní se nám hlásí spousta zájemců, kteří jej chtějí udělat,“ řekl primátor města Alexandr Hrabálek.

Hradečtí fanoušci ale ze svých zkušeností zatím slavit nebudou. Již několikrát měli naději, která byla později pohřbena. Například zboření protilehlé tribuny, po němž se změnilo pouze to, že všichni museli sedět na hlavní, kde jim celé utkání do očí svítilo slunce.

To v kombinaci s atletickou drahou a velkou vzdáleností ke hřišti znamenalo, že fotbal viděli s velkými obtížemi. Věřme tak, že se stavba zrealizuje a FC Hradec Králové bude moci ukázat, že i on má velkou fanouškovskou základnu.

Zdroj: fchk.cz

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Kdyby radní v Hradci za něco stáli a chtěli mít ve 4.největším městě nový stadion pro 10 tis. fanoušku a stalou učast v nejvyší fotbalové lize tak stadion již stojí a Hradec je místo Pardubic Přibrami Karviné v nejvyší lize kam patří !! Ale radní ser… miliony a sponzory do hokeje ukradený Českým Budějovicím ! Jako stařec pamětník rád vzpominám na výjezdy se Spartou do Hradce kdy vždy byl plný stadion na kterém kolikrát bylo 2 tisice Sparťanu popijejicich před zápasem hlavně v hospudkách na Velkém a Malém náměstí pivka a panáčky….

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Manuel Neuer opět ukázal svou velikost! Nastal čas jej začít považovat za nejlepšího brankáře všech dob

Manuel Neuer má 34 let, nicméně to mu nebrání v předvádění fantastických výkonů, kterými pomáhá svému Bayernu v získávání cenných trofejí. A že už jej kdekdo odepsal? Nevadí. Neuer totiž ještě neřekl svá poslední slova a nyní nadešel čas, aby byl konečně doceněn tak, jak si zaslouží a jak se patří!

Sevilla odolávala až do prodloužení, Bayern si však došel pro čtvrtou trofej v tomto roce!

Bayern získal čtvrtou trofej v letošním roce! Superpohár UEFA mezi vítězi Ligy mistrů a Evropské ligy však došel až do prodloužení, Sevilla totiž velice dlouho vzdorovala i přes dominanci bavorského celku.

Plzeň postupuje! Přesvědčivý výsledek však shazuje nepřesvědčivý výkon

Viktoria Plzeň dokázala porazit dánského soupeře a postupuje do posledního předkola Evropské ligy. Přesvědčivý výsledek 3:0 však shazuje nepříliš přesvědčivý výkon.