Reklama

Na to, že jsi vyrůstal v chatrči bez jídla, ti chybí pokora, reaguje ostře Kozma na slova svého soupeře

Zápas Davida Kozmy s Leandrem “Apollem” Silvou se blíží. Brazilec stojí o titul a neustále se tak do šampiona naváží, snaží se jej rozhodit. “Růžový panter” si to ale nenechává líbit a ostře reaguje.

Zdroj: Oktagon MMA

David Kozma má pověst slušňáka a introverta. Nyní ale ukazuje, že umí také přitvrdit, když se do něj někdo neustále naváží.

Tím někým je jeho nadcházející soupeř Leandro “Apollo” Silva. Ten v promo videu šampionovi vzkázal, že v zápase nebude mít kam utéct a že rozhodně dostane pořádný výprask.

A Kozmovi už evidentně došla trpělivost. „Apollo, ty demente, nevím, proč furt opakuješ, že se před tebou schovávám nebo utíkám. Nevím, proč bych to dělal, nemám to zapotřebí,“ kontroval “Růžový panter”.

„Já jsem v Oktagonu šampion, soupeře si nevybírám a zápas s tebou jsem vzal hned, jak mi ho nabídli. Tak už to prosím tě neříkej, protože je to blbost. Doufám, že budeš připraven na 110 %, protože porazit tě bez formy by mi až takovou radost nedělalo,“ pokračoval Kozma.

„Na to, jak jsi říkal, že jsi vyrůstal v chatrči s mamkou bez jídla, ti chybí pokora. Ještě ti chci připomenout, že v zápase o titul není tolerance na váze, takže ti doporučuju vzít dva bagáže, kdyby se ti jede náhodou ztratil, aby ses neměl na co vymlouvat. Takže se měj pěkně a bagáže nezapomeň,“ dodal šampion Oktagonu.

Kozma tak narážel na to, jak Silva nesplnil váhový limit do zápasu s Alexem Lohorém, přičemž to sváděl na to, že mu nedorazila zavazadla.

Pro šampiona welterové váhy Oktagonu to bude životní zápas. Tak těžkému a zkušenému soupeři ještě v životě nečelil. Jak si povede?

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené