Reklama

Na internet unikly dresy Slavie na novou sezónu. Venkovní varianta bude nově v modré barvě

Jelikož Slavia spadá u firmy Puma do “top balíčku” klubů, na každou sezónu dostane nové dresy. Ty z uplynulé sezóny s motivy pražských památek můžete založit do skříně, jsou tu totiž zbrusu nové.

Podle světové stránky Footy Headlines, která se věnuje fotbalovým dresům a pravidelně přináší podobu nových trikotů s předstihem, už jsou připraveny k vydání dresy pražské Slavie.

Na domácím dresu se toho moc nemění. Červenobílý dres zůstává, změny jsou spíše v detailech. Znak Puma už nebude bílý, ale nově modrý. Stejně jako pruhy na ramenou a rukávech.

Trenky zůstanou bílé, stejně jako štulpny. Ty od nové sezóny nebudou pruhované, ale čistě bílé s hvězdou na holeni.

Venkovní dres zůstává také sešívaný, ale tentokrát mění barvu. Zatímco letos hráli slávisté jako hosté v černé barvě, od srpna budou venku nastupovat v modré barvě.

Trenky budou také modré, stejnou barvu budou mít i štulpny. Ty budou stejně jako v domácí variantě čistě modré s červenou hvězdou na holeni.

https://twitter.com/Footy_Headlines/status/1415286989100830725

Zdroj: Footy Headlines

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Tím že unikly barvy venkovních dresů je celá sezona vyzrazena a tedy totálně v háji.Čím tak asi Slávie překvapí soupeře.Herní projev již mají všichni přečtený,tak Slávie vsadila na novu nečekanou barvu dresu.Bohužel vše prasklo z toho kouká boj o záchranu to se nemělo stát.Malá Česká závist opět úřaduje v tom můžou mít prsty jedině Sparťani ti prostě nedají Slávii pokoj a jdou za titulem přes mrtvoly.

    • Nejste papoušek Národní Fronty která si říká koalice. Ti neumí nic jiného než nadávat na všechno.

  2. Slavia by mohla hrát v tradičních dresech i na hřišti soupeře. Takové dresy nikdo nemá. Pamatuji že Slavia a Sparta hráli ve svých tradičních dresech i na hřištích soupeře za černobílé televize.

    • Souhlas. Dresy Slavie jsou nejen krásné, ale také nezaměnitelné. Ani když bude soupeř hrát v červených dresech nemůže docházet k záměně. Je zbytečné a často až pro oko otravné, když Slavia musí nastupovat v například černých dresech.

  3. Nejstarší a nejkrásnější dres u nás. A jak někdo psal. Venkovní sada by mohla být stejná je to jediný dres u nás, který se nedá s jiným splést.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené