Reklama

Na český trh přichází projekt Betdoin, který slibuje revoluci ve fotbalovém sázení

Všechny důležité statistiky na jednom místě, stovky sledovaných soutěží a k tomu unikátní algoritmus, který umí odhadovat pravděpodobnost fotbalových událostí. Nově spuštěný tuzemský projekt Betdoin chce sázkařům ušetřit čas a zlepšit výsledky.

Betdoin – pomocník při výběru fotbalových sázek

Bez dat a statistik se neobejde prakticky žádný fotbalový sázkař. Pro mnoho tipérů jsou častým zdrojem stránky jako Livesport nebo SofaScore, na kterých se rychle dají dohledat nedávné zápasy týmů nebo ligové tabulky. Tyto weby se ale zaměřují především na aktuální výsledky, jejich použití pro výběr tipů je tedy omezené.

A to zvlášť pro ty sázkaře, kteří se kromě výsledků zaměřují i na statistické tipy ve formě gólů, rohů, faulů nebo žlutých karet. Najít přehledná data pro tyto a další sázky dosud hraničilo s mission impossible, portál Betdoin by ale tuto situaci rád změnil.

Svět fotbalových statistik

Betdoin pracuje s obrovským balíkem dat, díky kterému má přístup ke statistikám prakticky všech fotbalových ligových soutěží. Web aktuálně nabízí data pro více než 500 lig z celého světa, v systému tak lze najít zápasy anglické Premier League i první ligy v Burundi. Nechybí ani české a slovenské soutěže, mezi které patří i nižší a ženské ligy.

Všechno podstatné se pro jednotlivé týmy zobrazuje přímo na kartě vybraného zápasu. Betdoin automaticky ukazuje celou řadu dat a statistik, od nedávných výsledků až po průměry gólů, karet nebo rohových kopů.

Většina těch údajů se navíc dělí do podrobnějších kategorií: například u gólů se kromě celkových počtů dají najít i průměry pro oba poločasy zvlášť, u střel zase rozlišení mezi zakončeními z vápna a mimo něj.

Tahák pro sázkaře

Betdoin, za kterým stojí autoři tuzemské verifikační platformy Sportbreak.cz, ale nechce být jen webem se statistikami. Jeho součástí je také algoritmus, který předpovídá procentuální pravděpodobnosti fotbalových událostí. Přímo na kartě zápasu se tak kromě přehledu a porovnání statistik dozvíte i odhad počtu gólů, rohů nebo žlutých karet v utkání.

Podobnou službu nabízí i několik jiných webů, ve většině případů ale tyto stránky jen spočítají průměry z posledních zápasů a s pomocí nutné dávky kreativity z nich vykouzlí pravděpodobnosti.

Asi netřeba dodávat, že takto získané hodnoty nemají velkou šanci na úspěch. Betdoin algoritmus naopak své odhady získává z výpočtů, které pro každou kategorii tipů zohledňují pro ni relevantní statistiky.

Vypočítanou pravděpodobnost pak systém automaticky převádí na kurz, který porovnává se sázkovou kanceláří. Betdoin je tak schopen určit, zda má určitá sázková příležitost hodnotu, nebo je na ni kurz vypsán správně a nemá valný smysl věnovat jí prostor na tiketu.

Světové ambice

Přístup k detailním statistikám na jednom místě by měl uživatelům Betdoinu ušetřit čas, algoritmus a jím počítané pravděpodobnosti zase zlepšit jejich sázkařské výsledky.

Betdoin nezahrnuje všechny typy příležitostí, které sázkové kanceláře na fotbal vypisují, zvládá ale pokrýt většinu obvyklých statistických sázek. Pro mnoho sázkařů tak může být velmi užitečným pomocníkem při výběru tipů, který jim zároveň napoví, jakým směrem by se jejich uvažování o daném zápase mělo ubírat.

Výhodou Betdoinu může být i jeho poměrně nízká cena. Web nabízí tři druhy předplatného, přičemž měsíční varianta vyjde na 490 korun. Pro vyzkoušení systému je určeno zkušební předplatné na 10 dnů, spokojení uživatelé pravděpodobně sáhnou po roční variantě, která v přepočtu na den vyjde nejlevněji.

Betdoin je ryze český projekt, má ale ambice uspět i na zahraničním trhu. Už nyní je k dispozici v několika jazykových mutacích a v budoucnu se dá očekávat přidání dalších variant.

V rámci své databáze soutěží má Betdoin pokryté ligy v drtivé většině zemí, snaha prorazit i mimo Česko a Slovensko tak příliš nepřekvapí. Domácí trh by nicméně měl být prioritou, už jen proto, že tuzemští sázkaři dosud žádný podobný projekt k dispozici neměli. To chce Betdoin změnit.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Dobrý, škoda že statistiky se s každým novým zápasem mažou! Nebavím se o povinné ztrátě bodů jednou za čas u top týmů! Mě se daří i bez statistik, jak je to jenom možný?!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené