Spojte se s námi

Evropská liga

Můžeme dojít až do finále, hlásí odhodlaně Traoré

Zveřejněno

dne

Slavia má za sebou fantastický večer, když po výhře 4:3 v prodloužení, postoupila přes Sevillu do čtvrtfinále Evropské ligy. Ibrahim Traoré, jenž měl na tomto postupu lví podíl, však míří ještě dál. Podle něj může český tým dojít až do finále.

Zdroj: slavia.cz

“Je to pro nás velký výsledek proti Seville, která byla jedním z nejlepších týmů v Evropské lize. Všichni víme, že ji vyhrála pětkrát. Dnes byli všichni perfektní a všichni jsme ze sebe vydali maximum. Teď jsme šťastní a těšíme se na další kolo,” řekl Traoré krátce po zápase.

A na koho může Slavia ve čtvrtfinále narazit? V soutěži zůstávají například evropští giganti Arsenal, Chelsea nebo ze Španělska Valencia s Villarrealem. Traoré se však očividně losu nebojí. “Uvidíme, koho dostaneme. Jsme připraveni na vše. Ale můžeme dojít až do finále, proč ne? Je to možné, ne?” říká odhodlaně třicetiletý fotbalista.

Zdroj: slavia.cz

Traoré rovněž řekl, že v zápase nikdy neztratil naději na postup, i když se utkání pro Slavii nevyvíjelo výsledkově příliš dobře. “Když přišel gól Sevilly na 3:2, říkal jsem si, že ještě není konec, že nějaký čas ještě zbývá. Nikdy nevíte, co se ve fotbalu stane, pořád musíte hrát. A to, co se nám povedlo, je fantastické,” neskrývá radost rodák z Pobřeží Slonoviny.

Právě on byl ústřední postavou postupu Slavie, za hrdinu se však nepovažuje. “Hrdinové jsou všichni, celý tým. Podívejte se třeba na Micka van Burena. Seděl na lavičce, pak přišel na hřiště a dal do toho všechno. Jak říkám, hrdinové jsou všichni,” uzavřel Ibrahim Traoré.

Reklama
Klikněte pro komentář

Zanechte odpověď

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Reklama
Reklama

RUIK © 2017-2019