Mstivý Tvrdík! Fotografovi, který vyfotil Prymulu, vystavil stopku na stadion

Jaroslav Tvrdík, šéf představenstva pražské Slavie, vystavil stopku fotografovi, který v utkání proti Leicesteru vyfotil Romana Prymulu ve VIP lóži. Jedná se snad o odvetu?

Zdroj: SK Slavia Praha

Pavlu Mazáčovi, fotografovi Deníku Sport, byla zamítnuta akreditace na pohárové utkání s karlovarskou Slavií. Proč?

To klub blíže neupřesnil. Jedná se ale s největší pravděpodobností o odvetu za fotografii VIP lóže v utkání proti Leicesteru.

Na fotografii bylo několik osobností v čele s panem Prymulou, který ráno kázal vodu a večer pil na stadionu Slavie víno.

Dle informací webu iSport byl právě Tvrdík tím, kdo akreditaci zamítl. Dopustil se tak porušení mediálního protokolu ligy.

„Dokument, na který se odvoláváte, je pro kluby LFA doporučený, ne povinný. Naše rozhodnutí považujte za finální,“ znělo ve vyjádření klubu.

Slavia se tak pouští do nebezpečného kolotoče cenzury. Fotograf Mazáč pouze vyfotil VIP tribunu a dělal svou práci.

Zdroj: iSport

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

 1. A co jste kdo čekali od křivého Jardy? Kromě dětí si asi všichni pamatují co je to za grázla a jaké “úspěchy” měl v politice a ČSA. Teď nás klub patří nepřátelské Číně a vede ho politický mafián bez skrupulí a s napojením na ty nejhorší lidi u nás. Tleskám za sportovní úspěchy, ale to jak jsme k nim došli už k chlubení není. Jak už bylo psáno, tak naše hvězda nemá být čínská.

  • Zřejmě jste zaostalej a nebo jenom hloupej v kapitalismu rozhodují jen peníze ,politici a úspěch za každou cenu. Tak se bohužel chovají i reportéři. Znehodnocujete práci celé Slávie. Jste větší ubožák než Jarda.

   • To nemá s kapitalismem nic společného. Tohle je přesný opak kapitalismu. Nesmíš tolik číst ty komunistický plátky, protože nevím, kde jinde by jsi mohl přijít na takovou hovadinu…

    • Zřejmě patříš k těm udavačům z rudého cirkusu Letná. Je dobře že tomu placenému donašeči zakázali vstup. Je vidět na tvém projevu pokročilá demence.

     • Ty morální pse, to, že v kapitalismu rozhodují peníze za každou cenu neznamená, že je to v pořádku. Ty hnuse komunistický, ty čínský hnědonosále, běž Luftjardovi podržet taštičku, Hrdino.

  • jste hlupák – luft jarda nevím jak získal důvěru šikmovokých a udělal z ufnukaných podprůměrných čutálistů velmi slušnej klub a vše to zaplatil a platí čínan a má si tam pouštět nějaký práskače ani vy domů si nepustíte někoho kdo vás bude pomlouvat a vynášet věci co mají zůstat doma – jste hloupej jako mladej antichartista hrušínskej vyřvával na čínany co jsou to za ……. a pak se divil že mountfield mu stopnul dotace další idi.. ze senátu co podporoval tchaiwance v podstatě odstřelil škodovku v číně – ido… v praze se halili do tibetských vlajek v době kdy anglická královana vozila činského presidenta v královském kočáře výsledek v praze v zoo mohla být panda byl už vyprojektován pavilon a je tak kulový a tak se dá pokračovat jste jeden z těch lidí co si myslí že kola světa se točí u nás ale to již dávno tomu není ty se roztáčí na úplně jiném kontinentu a evropa a amerika to není

  • Tvrdík je absolutně neschopný manažer čehokoliv.Je to papaláš a činský vazal.Bez peněz čínskych komančů by bohužel Slavia nebyla tam kde teď.

   • Ty šašku , neschopný manažer by peníze prostě nesehnal . Mě je jeho politická kariéra ukradená pro mě je důležité co dělá pro Slavii a tady se mu evidentně daří…..

 2. TO JE VŽDY A VŠUDE UVÁDĚNÍ KECŮ, ŽE POLITIKA DO SPORTU NEPATŘÍ. SPORT JE MI ZÁSADNĚ CIZÍ A ODPORNÝ NEB JE JENOM A JENOM NÁSTROJEM POLITICKÝM . JÍM SE OVLÁDAJÍ MASY LIDÍ. HLÉB A HRY. VYTVÁŘÍ SE HNILIČKOVO IMPERIUM PENĚZ A TÍM SE TAKÉ BUDE OVLÁDAT, KDO ZLOBÍ A KDO NE. TOLIK MŮJ NÁZOR, PRO OBJEKTIVITU MUSÍM PŘIZNAT, ŽE JSEM V ŽIVOTĚ NEBYL NA ŽÁDNÉM SPORTOVNÍM UTKÁNÍ, PARDON JEDNOU OMYLEM NA VOLEJBALE, ALE CÍTIL JSEM SE TRAPNĚ MEZI HULÁKAJÍCÍMI A TAKÉ NEZNÁM NIČEHO PRAVIDLA.

 3. S panem Tvrdíkem naprosto souhlasím. Spartanskou pakáž,která pracuje v ISPORTU včetně blba Vacka a Tomka je potřeba poslat na správná místa. Nechováš se jako host ? Táhni !!!!!

 4. Je smutný že jsou ve slavii vůbec čínský peníze.Radši at můj klub kope divizi, naž za tyhle jejich peníze vyhraje LM.Seru jim na víteztví v UEFA.I kdyby vyhrála slaviia MS, tak za čínský peníze.Děkuji nechci.A Tvrdík nikam Slavii nedovedl.Udělal jedno správné rozhodnutí přivest trpišovského, a tím jeho práce skončila.
  Rozhodčí má dle smlouvy s ligovou asociací tuším, právo být vpuštěn na stadion.A jsme zase u toho že se porušují pravidla ze strany Slavie.
  Klukm a trenorovy uspechy přeji.jen je škoda že to vzniklo z čínských penez.Takže at jdou tito komunisti kopat čínskou ligu.I když by se tím liga kvalitou poškodila, tak radši takhle, než tu mít čínský kapitál a manýry.
  Zivot není jen o uspechu, ale jinych hodnotach.

  • Podívejte se do čeho jste oblečený, podívejte se doma v kuchyni, nebo na jakou koukáte televizi? Když jste tak morální, tak proč si kupujete čínské věci a proč nevyhodíte co již máte doma. Nezdá se Vám co píšete dost pokrytecké?

   • Nesleduji O2, nesleduji Novu, nemam doma čínské věci, anoi amreické.Oblekam se ve švedskem HM,Nekupiji jídlo od babiše, telefon mam z Jižní Koree, TV taky.
    Uhodil jste hřebíček na hlavičku, přesně tak se chobvám, protože jen tak to lidi můžou změnit.nevyužívat služeb tšchto států a gaunerů.A deník sport taky nikdy nekupuji.Tohle je moje fylosofiie a té se řídím.
    Naší peněženkou totiž můžeme ovlivnit spoustu věcí.

  • Běž říct svůj imbecilní názor o hraní v divizi klukům do kabiny . Něco tak infantilního už jsem dlouho nečetl.

   • Hodně kluku by tu divizi zase rádi hrálo, nemyslíš.A Kluci ze Slavie by šli prostě kopat jinam, nebo myslíš že tam přrestupovali z Klubismu:)Vůbec jsi nepochopil jak to myslím,Kluco si angažma najdou jinde když budpou dobří, a fanousci nebudou muset trpet studem, že jejich klun hraje ligu za tyhle peníze.

    Je to o hodnotách.Nebudu tě urazet jako ty me.kazdy je ma jine

  • Kde se ve Vás bere ta nenávist? Proč máte neustále potřebu strkat politiku do sportu? Běžte už do … nebo na facebookové stránky Kalouska. Tam se vyřádíte! Tvrdíkovi by měli ruce líbat, že sehnal někoho, kdo strká prachy do něčeho tak špinavého , jako je český fotbal. A na Slávii je teď radost koukat, ikdyž jí nefandíte

   • Vy se divíte že mám nenavist vůči Čině.Tak vy asi žijete v izolaci už několik let, když to nechápete.Ano, je na ni radost koukat a psal jsem tady už, že těm klukum a trenerovi to přeji.
    Ano česky fotbal je spinavy, a vy se divíte že číně to nevadí, když jej ještě špinavější:)Ach bože.:)

 5. Co to tady pořád melete o čínských penězích, nepřátelské Číně, šikmookých, apod.? Jste jen ubozí burani! Ani jeden z vás v Číně určitě nikdy nebyl, ale jen rasisticky machrujete o něčem co neznáte, protože jste závistiví zoufalci. Čína je i o tisíce let starší kultura než ta naše a i z marastu komunisticky řízené ekonomiky se dokázala rychle vypracovat v silnou a bohatou zemi, která už lítá k Marsu a třeba v Shanghai byste si do jednoho připadali, že už jsou technologicky 100 let před námi. Samozřejmě je tam hodně věcí, které tady nechceme, ale starejme se o sebe a berme si příklad jen z toho co nás může posunout dopředu.

  Tvrdík dokázal Slavii posílit a že si umí dupnout i na novináře z novin Křetínského? Ok, je to politicky nekorektní, ale občas musíme ukázat, že si nenecháme kálet na hlavu.

  • Já v Číně byl a procestoval ji. Velmi úzká skupina se má moc dobře. Zbytek hrůza. Na venkově 19. století, byty miniaturní, lékařská péče mizivá. O nějaké svobodě se nedá mluvit.

   • Přesně tak, Ota neví, o čem píše. Mají tam svoje pozitiva, která ale výrazně převyšují negativa.

   • Romane a Oto, sorry, ale jste mimo mísu. Ano, v Číně je část společnosti ukrutně bohatá, ale to platí jen o městech a to ne zdaleka o všech. Jako jasně, všude mají pokročilé technologie, v podstatě i na vesnici platí aplikací v mobilu, ale proč? Protože pak o jich maji komouši lepší přehled. Jinak je to fakt 19. století se vším všudy, včetně nesvobody, absence hygieny atd.

    Tedy ano, mají tam zajímavé věci, jako je třeba stavba železnic, ale je to velmi tvrdě vykoupeno. Věřte mi, ze byste to nechtěli. Bratr tam pracoval 15 let, tak mám nějaké info z první ruky. Jinak kdybyste tam chtěli jet pracovně, tak to doporučuji. Vydělate si tam ohromný balík, pokud máte pro ně zajímavé dovednosti.

 6. Může si na stadion pustit nebo zakázat vstup komu chce. Konečně taky někdo ukázal novinářům že nejsou nesmrtelní. Kolikrát píšou lži a pomluvy a nikdo s tím nic neudělá. Doře jim tak!!!!!!!!!!

  • Presne tak, navic jako sportovni fotograf predpokladam mel fotit fotbal a ne udavacsky fotky pro Kretinskyho bulvar.

 7. Čínský agent Tvrdík. Od tohoto člověka, pro kterého je slovo čest a poctivost naprosto neznámá veličina se nedá nic jiného čekat.

 8. Tvrdík jenom ukázal svůj pokřivený charakter. Pan redaktor dělal jenom svojí práci a celé republice ukázal kdo stál za machinacemi s kovid testy před zápasem ve Zlíně….hlavní hygienik Prahy a Prymula. Tvrdík je pro fotbal horší než podvodník Berbr

 9. Nic o rasismu jsem neřekl.Nepotřebuji být v Číně abych věděl co špatného napáchala.Tím nechci obhajovat zápat v čele USA.Ti jsou ještě horčí.Fotograf tam musí být puštěn na základě smlouvy jak jsem psal a přeem dohodnutých pravidel, které posvětil každý kluNepoštět tam tedy fotografa není dobré když se pravidla nedodržují.Už hodně pravidel zvlast dnes ztrací relevenci.Fotograf udělal dobrou věc.Upozornil na pokřivenoiu společnost.Máme být nasraní že tam tui lidi byli místo fanoušku a ne jeste dehonestovat toho kdo to vyfotil.
  Takže at kjaždý dle svého svědomí a hodnot.

 10. A jetse jedna vec teda.Pal jsem ze to tem klukum a trenerovi přeji.Takže závist u mě určtě ne:))
  A nikoho jsem tady neurážel že je někdo závistiví buran.S tou zavistí jsem to snad ted dostatcne vysvetlil.U vas si Oto totiž nejsem jistej:)))

 11. A co čekáte? To je bolševická výchova a bolševické chování. Tito lidé jsou morem společnosti. Tvrdík, Prymula, ale to samé platí o dalších, jako je Hamáček, Babiš, Zeman, Maláčová…. dlouhej seznam, jen tihle jsou teď na očích. Všechno šmejdi, kteří by nejraději měli diktaturu pod jejich vedením a do obýváků by vám dali kamery, protože co kdyby náhodou, žejo……
  S penězi to nemá nic společného, to je jen ukázka moci.

   • To nejsou typičtí bolševici. Havel není můj oblíbenec, ale bolševik to rozhodně nebyl. Fiala a Kalousek taky ne, to je zase jiná sorta šmejdů.
    A Klaus je kapitola sama o sobě, to je lepší nekomentovat….
    Nicméně to zdegenerované kolektivistické bolševické totalitní svinstvo reprezentují ti, co jsem je uvedl. Největší špína široko daleko.

 12. každý jantar, co kritizuje toto velice správné rozhodnutí pana Tvrdíka, by si nejprve měl zjistit fakta nebo si poslechnout část pořadu TikiTaka, kde sám Tvrdík jasně řekl (a může to doložit), že tento projekt, který se uskutečnil v Edenu byl na popud ministerstva zdrav. a ti zmínění páni Prymula a spol. tam byl za min. zrd.. Když děláte nějaký projet, taky u toho chcete být nebo alespoň tam mít někoho pověřeného, že???? Jedinou vadou na kráse je to, co bohužel Prymula řekl těsně před tím do médií…Takže proč reportér deníku sport ( který vlastní majitel rudokožců) fotil zrovna toto a proč se musel tak zviditelnit???
  Babiš tomu dodal kournu tím, že to hned odsoudil místo toho, aby řekl, že tam osobně podporovali nový projekt ve spolupráci se Sláviíí…
  Mimochodem ministerstvo oslovilo právě jen Slavii, proč asi neoslovilo ty rudokožce…???:-)
  zdar a sílu

   • Víte řeknu všem jednu věc . Sport by měl být fér. A všem co tady obhajujete toto co se stalo a odsuzujete reportéra jste dobrý ubozaci a akorát si s vámi Slávisty a fér fanoušky vytreli prdel. Jediné co vám dokázali a slavný Tvrdik že si s vámi vytreli prdel a dodržovat pravidla musí ubohý fanoušek a oni jsou Bohové a vy všichni ubohá lůza….

  • 1) Tvrdík lže, kudy chodí. Tedy nedá se mu nic věřit. I někteří slávisté mu říkají pohádkář a mají z toho prdel. Jinak to, že na Slavii se projekt uskutečnil na popud ministerstva, je lež. Učinil se na popud Slavie a účast několika těchto lidí byla důvodem, proč se jim to podařilo protlačit. Zástupce státu nic jen tak dělat nebude a chce z toho mít sám prospěch.
   2) Prymula si nemůže dovolit jít na fotbal pár hodin po tom, co zcela vážně pronese, že by uzavřel republiku. Tam nejde o fotbal, ale o něj. Kdyby držel hubu, nikdo ho řešit nebude. Fotbal to za něj odskákal, nebo-li díky Prymulovi šel tento projekt zatím k ledu, bohužel. Vstup na stadion by tedy měl mít zakázaný Prymula na doživotí. Jenže to by Jarda nesměl být produkt tzn. vyšší společnosti (já je tak nevidím, oni sebe ano).

   Tedy sorry pánové, ale neházejte to na novináře. Ač mi ten sparťanský deník vadí, tak tohle není jeho problém. Toho šmejda by vyfotil někdo jiný nebo by se to na veřejnost dostalo jinak, to je celý. Tvrdík nám jen opět ukazuje, co je zač. Bolševický prospěchářský prase.

 13. Pan profesor Prymula udělal obrovskou chybu že se zúčastnil jako divák. Když předtím vyhlásil zákaz. Ale tito tak zvaní paraziti honici se za senzací nám znemožnili se zúčastnit se utkání. Ač Sparťan tak musím souhlasit s p. Tvrdíkem. Slavie po předchozí dohodě spanem ministrem splnili všechno opatření. Tak nebýt jednoho senzachtiveho fotografa nás mohlo několik diváků, po splnění všech protikovitovim opatření přijít na fotbal. To semohlo týkat všech mužstev. Ať žijí blbý novináři.

 14. To je smutný jak tady udavacstvi nevadí, ale jen si běžte přečíst článek o šíření covidu mezi dětmi a konečně když někdo řekne pravdu že tito utajení přenaseci ignorujici jakékoliv pravidla, jsou komentátoři osocovani bez jakýchkoliv důkazů, že udávají…
  Aby to nevzynelo že hajim Prymulu, ne to ne, jen je paradoxní jaké pokrytectví tato doba odhaluje, někde je udávani v pořádku někde je to pomalu na šibenici, záleží co se udává, jakmile to to nevyhovuje, tak je problém.
  Tak ty keci o všech možných konspiracich nechte být, isport si svou úrovni zaslouží…. Škoda slov 🙂

 15. “Mstivý Tvrdík! Fotografovi, který vyfotil Prymulu, vystavil stopku na stadion”
  A vy jste čekali něco jiného😳 Dali jste se na pospas pro-čínskému rudému hadovi! A ještě jásáte😴

 16. Pokud je mi známo v jiných zemích není možné bez souhlasu fotografované osoby snímek zveřejňovat, proto v mediích na čtenáře hledí strnulé jen ksichty. Vše ostatní je ilegální. Za hranicemi by Prymula vysoudil pěkné peníze.

  • To je samozřejmě blábol, to funguje jen pro papaláše ve vaší Číně. Osoby ve veřejné funkci lze fotografovat téměř všude. Ovšem pravda že v jiných zemích by ještě Tvrdík seděl za ČSA, stejně jako Prýmula za střet zájmů, když si na jaře udělal živnost na dovoz roušek apod…

 17. Slávisti mě baví, vidět vás dělat advokáta rudé Číny stojí opravdu za to. Jinak rozhodně souhlas s nekolaborujícími. Taky bych se s takovým klubem těžce identifikoval. To už chce mít speciální povahu. Někteří by fandili i kdyby to financovalo ISIS, nebo třeba GRU. Myslím že i kdyby před zápasem Čína popravila na stadionu pár Ujgurů, tak by bylo plno a na diskuzi by v tom zdejší sešívky neviděly problém. 🙄

  • Přesně, jsou přece jiný hodnoty, než vyhravat ve sposrtu.Zapomel jste třeba na aktualní honkong ktereho zbavují autonomie.Přece záleží odkud je původ peněz.Ale zase opakuji, je to o hodnotách každého z nas.

 18. Jarda Tvrdík je nejvyšší boss Slavie a má svaté právo pisálka či fotografa stopnout na jeho území, nevím proč to někomu vadí..
  Kolik tihle reportéři už zničili obyčejných životů, když zveřejnili foto či článek který očernil zcela čisté nevinné lidi a nic se nestalo, dobře totiž vědí, že většina národa nemá na soudy s těmito hyenami a přesto se tu většina zastává???
  Za druhé Tvrdík už se Slavií dokázal to co nikdo jiný, nechápu jak do něj ještě dnes může někdo kopat, copak vám nedošlo, že to plivání novinářů na něj v minulosti byla jen placená propaganda těchto pisálků schopných za mrzký peníz čehokoli??

 19. v čem spočívá mstivost tvrdíka, to že zakázal vstup fotografa z pochybného media,
  které v mnoha případech využívá svého vlivu k očerňování slávie…
  nejsem fanoušek tvrdíka, ale tady to beru jako pokus o zlepšení mediálního klimatu ….

 20. Pane Tvrdík to je opravdu nedůstjné a ubohé. Těžkosi vás jakýmkoliv způsobem vážit.Asi seš bohatej, ale přes to ubožák

 21. Podle této diskuze kdo umí tak ostatní čumí a závidí. Bohužel špičkový sport stojí finance to je vidět v celém světě Aš kdo to financuje. Číňané mají sponzoring i v anglické, francouzské, italské a německé lize. Když to Tvrdík domluvil je borec….

 22. Jakou svoji praci? Paparazzi?
  Z deniku sport je bulvar a jejich kampan priti slavii je dlouho zrejma.

 23. Můj táta byl slávista. Mám pocit, že dnes se vurně přesejpá, když vidí, co se ze Slavie stalo za klub.

 24. Tohle bezpáteřní lejno dojede jako všude kde byl.
  Se podívejte jak skončily pole jeho bývalé působnosti…

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Manchester City a Atlético Madrid opouštějí Superligu! Stejný krok chystá i Chelsea

Fotbal zažívá v posledních dnech a hodinách revoluci. Největší světové týmy, v čele s prezidentem Realu Madrid, se rozhodly vytvořit vlastní ligu za účelem finančního zisku. Po extrémně negativní reakci od světa se však začíná projekt rozpadat.

Velký problém pro Spartu! Krejčí ml. se zranil, chybět může po zbytek sezóny

Tuto zprávu nechtěl slyšet žádný fanoušek celku z Letné. Trenér Pavel Vrba se nejspíš bude muset do konce sezóny obejít bez Ladislava Krejčího ml., který je v této sezóně jedním z nejdůležitějších hráčů Sparty.

Bayern Mnichov vs. Leverkusen: Preview a tipy na sázení

Bayern Mnichov se po vypadnutí z Ligy mistrů může opět plně soustředit na obhajobu titulu. Vzhledem k tomu, že se těší z náskoku 7 bodů na druhé RB Lipsko, čeká ho zřejmě poklidný konec. To Leverkusen ještě musí svést tuhý boj o pohárové příčky.