Spojte se s námi

Evropská liga

Mourinho? Od jeho příchodu je tu atmosféra, jakou jsem v Římě nikdy nezažil, říká kapitán Pellegrini

Šestý soutěžní zápas, šestá výhra. AS Řím prožívá pod vedením Joseho Mourinha snový start. Kapitán Lorenzo Pellegrini tvrdí, že v klubu panuje atmosféra, jakou nikdy nezažil.

Publikováno

dne

Šestý soutěžní zápas, šestá výhra. AS Řím prožívá pod vedením Joseho Mourinha snový start. Kapitán Lorenzo Pellegrini tvrdí, že v klubu panuje atmosféra, jakou nikdy nezažil.

AS Řím vstoupil do nové sezony perfektně. Dokázal se kvalifikovat do základní skupiny Evropské ligy, daří se mu ale také v lize. V šesti soutěžních zápasech ještě ani jednou neztratil.

Ve čtvrtek poznala sílu italského celku CSKA Sofia, která si z věčného města odvezla porážku 5:1.

O dva góly se postaral kapitán Lorenzo Pellegrini, který si vytvořil s novým koučem Jose Mourinhem speciální a jedinečný vztah. Sám Portugalec svého svěřence neustále vychvaluje, nyní se stejně zachoval právě Pellegrini.

https://twitter.com/Gideomatic_/status/1438586283681583107

„Šest výher? To je jen začátek. Letos je to totiž v Římě speciální. Od příchodu Mourinha tu panuje atmosféra, jakou jsem v tomto klubu nikdy předtím necítil. Musíme v tomto duchu pokračovat,“ nechal se slyšet Pellegrini.

Pětadvacetiletý záložník má v Římě kontrakt pouze do léta příštího roku, nicméně Mourinho má o jeho budoucnosti jasno: „Je to hráč s velkou kvalitou a velkým potenciálem. Řekl mi, že brzy podepíše novou smlouvu. Je to náš kapitán a je pro nás velmi důležitý.“

A že by Portugalce nadchla čtvrteční výhra? To se zrovna říci nedá. „Nehráli jsme dobře. Občas se nám něco podařilo, ale musíme být ještě lepším týmem. Nehráli jsme kvalitně. Nehráli jsme ani špatně, ale měli jsme si vést lépe,“ dodal Mourinho.

Zdroj: Sky Sport Italia

Reklama

Oblíbené