Mourinho: B-tým Manchesteru City je lepší, než Manchester United nebo Chelsea

José Mourinho se stal pro letošní sezonu Premier League expertem v televizní stanici Sky Sports a hned ve svém prvním vstupu opět zaperlil. Podle něj je totiž B-tým Manchesteru City je lepší, než současný kádr Manchester United nebo Chelsea.

Embed from Getty Images

Mourinho si navíc nemohl vybrat pro svá slova menší moment, než v dnešním vysílání, jelikož za necelou hodinu vstoupí do letošní sezony Manchester United, který na Old Trafford přivítá Chelsea. Tedy dva týmy, které portugalský stratég trénoval.

Na otázku, kdo má v letošní sezoně šanci vyhrát titul odpověděl: “Manchester City, Tottenham, Liverpool a B-tým Manchesteru City. I kdyby letos některý tým hrál skvěle a měl fantastické výsledky, nevěřím, že by měl šanci zvítězit.”

I oba nový kolegové Mourinha ve studiu, Gary Neville a Graeme Souness, Manchester United a Chelsea vyloučili z boje o titul. A nezbývá nic jiného, než s nimi souhlasit, jelikož oba týmy jsou pro letošní ročník velkou neznámou a dá se říct, že mohou pouze překvapit.

Mnozí experti dokonce pasovali Chelsea až za Leicester a Everton, což je sice troufalé, ale za několik měsíců můžeme zjistit, zda to odpovídá realitě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..