Mohu hrát na vrcholové úrovni. Chci to klubu i fanouškům dokázat, říká ve svém vyjádření Václav Pilař

Po rozhovoru Václava Pilaře pro Deník Sport se spustila lavina. Hráč byl suspendován, následně se proti němu vyhranil trenér i celá kabina. Václav Pilař ale vydal vyjádření, ve kterém popisuje své další kroky.

zdroj: facebook.com/sksigmaolomouc

Václav Pilař byl po diskutabilním rozhovoru pro Deník Sport klubem suspendován a byl přeřazen do B týmu. V zimě si navíc má hledat nové angažmá, jelikož o něj olomoucká SIgma již nejeví zájem.

Pilař ale chce v klubu nadále působit, a tak se k situaci vyjádřil. “V posledních několika dnech se vyrojilo plno názorů na slova, která zazněla v mém rozhovoru s názvem „Štve mě to. Jsem zdravý“ pro Deník Sport z 27. listopadu 2019. Rád bych zdůraznil, že v klubu SK Sigma Olomouc hraji rád a mrzí mne, jak jsou má slova v některých případech vykládána,” řekl bývalý fotbalista Hradce Králové či Viktorie Plzeň.

“V rozhovoru jsem chtěl pouze poukázat na to, že se cítím dobře a mám ambici klubu, mužstvu i fanouškům dokázat, že mohu hrát na vrcholové úrovni a být platným prvoligovým hráčem,” dodal.

“Budu velmi rád, když vedení Sigmy Olomouc a můj agent zasednou k jednacímu stolu a mé další působení v klubu vyřeší. Do doby, než se tak stane, přenechám případné komentování jednání či situace okolo mého působení v hanáckém klubu výhradně na mém agentovi a nebudu se k situaci dále vyjadřovat,” zakončil bývalý reprezentant.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..