Mladíci Sparty zazářili! Kdo si zaslouží více šancí?

Sparta proti AC Milán nasadila mladíky a ukázalo se, že šlo o správný krok. Několik hráčů si totiž řeklo o více šancí v lize. Kteří zaujali nejvíce?

Zdroj: sparta.cz

V obraně nastoupil sedmnáctiletý Martin Vitík, který až na pár nepřesností, které mohly plynout z nerozehranosti, sehrál velmi dobré utkání.

V případě, že by vedle něj hrál Ondřej Čelůstka či Dávid Hancko, nebál bych se jeho častějšího nasazování do ligových zápasů.

Tomáš Wiesner sice věkově již nepatří mezi nejmladší hráče sparťanské sestavy proti AC Milán, přesto má ve svých 23 letech stále celou kariéru před sebou.

Na to, že hrál zápas naposledy v červenci minulého roku, vypadal velmi dobře. Velmi zajímavá alternativa za Andrease Vindheima.

Na druhé straně zálohy zaujal Polidar, který podobný výkon ukázal již na Celticu. Po zranění se vrátil v dobré formě a neměl by chybět v základu proti Slovácku.

V současné době nemá konkurenci, Hanousek s Krejčím jsou úplně bez formy. Ve středu zálohy se ukázal Filip Souček, který bude s největší pravděpodobností druhým hráčem, který nebude chybět v základu i proti Slovácku.

Sparta dala šanci několika hráčům, kteří příliš nenastupovali a mnoho z nich si řeklo o více šancí. Škoda jen zranění Karabce, který by se mohl pravidelně střídat s Bořkem Dočkalem.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Nejslabší st.Krejčí,nepochopil jsem jeho angažování? S těmi mladými ,nevím jestli umíme hospodařit ve smyslu budoucna ,přehnat to nejde. Nechápu proč Plavšič nehraje v základu asi,že nemá 2m? Umí nohama a má rychlost.

  2. Plavšič je moc rychlej a než se Bořek Dočkal rozkývá k přihrávce Plavšič je již pryč proto nehraje .Je opravdu nepochopitelné kolik má Sparta zraněnýcvh hráčů a to dlouhodobě.Člověk by řekl pracují s něma ti nejlepší odborníci nebo nejlépe placení no něco z toho a zranění neubývá.Pokud se zranění týká,tak si myslím,že Sparta je z náskokem na prvním místě v Evropských pohárech,aspoň v něčem.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Velká strategická bitva je u konce. Jak dopadla Velká cena Španělska?

Lewis Hamilton nebo Max Verstappen? Mercedes nebo Red Bull? Asi takto by se dal vyjádřit nejen průběh závodu, nýbrž i celý závodní víkend. Kdo nakonec vyhrál a jak Velká cena Španělska dopadla?

Je tady anketa Hokejista sezony! Kdo si odnese prestižní ocenění v Tipsport Extralize?

Tradice je tradice, přes to vlak prostě nejede. Extraligové sezoně 2020/2021 definitivně odzvonilo, tudíž je kromě její rekapitulace taky nejvyšší čas vyhlásit ty nejlepší.

Kterým hráčům v české lize končí smlouva? Plavšič, Jovovič či Kliment si můžou hledat nové kluby

Ve FORTUNA:LIZE končí toto léto smlouva hned několika hráčům. Ti už jsou od zimy svolní hledat si nové angažmá, kam by se od 1. července přesunuli zadarmo. A letošní výběr nabízí dost kvalitních fotbalistů.