Místopředseda FAČR Roman Berbr byl vzat do vazby

Místopředseda Fotbalové asociace ČR Roman Berbr byl v dnešních odpoledních hodinách vzat do vazby. Rozhodl o tom Obvodní soud pro Prahu 6, Berbr se svým právním zástupcem podali proti rozhodnutí soudu na místě stížnost.

Zdroj: Youtube

Obvodní soud pro Prahu 6 poslal dnes Romana Berbra do vazby. Potvrdil to Berbrův právní zástupce Filip Saiver. „Mohu potvrdit, že Obvodní soud pro Prahu 6 rozhodl o vzetí pana Romana Berbera do vazby,” uvedl krátce po vydání rozhodnutí.

Ten však společně s Berbrem s rozhodnutím soudu nesouhlasí, a tak podali na místě stížnost. “My se domníváme, že k tomu nejsou žádné důvody a podali jsme na místě stížnost,” dodal Saiver.

Návrh na vzetí do vazby se týkal celkem čtyř osob. „U čtyř osob podala státní zástupkyně soudu návrh na jejich vzetí do vazby. V případě jejich ponechání na svobodě hrozí důvodná obava, že by mohli mařit vyšetřování případným ovlivňováním dosud nevyslechnutých svědků a dále v trestné činnosti, pro kterou jsou stíháni, pokračovat,” uvedla státní zástupkyně Lenka Bradáčová.

Případná vazba by se dle posledních informací měla týkat právě Romana Berbra, Romana Rogize a rozhodčích Michala Kánika a Tomáše Grimma.

Zadržení jsou obvinění z ovlivňování výsledků, především v nižších soutěžích. Hrozí jim pobyt 2-5 let za mřížemi, pokud se prokáže jejich napojení na organizovanou zločineckou skupinu, horní hranice trestní sazby se navýší o třetinu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Filip Saiver musí být buď totálně vypatlaný dementní hovado nebo prolhaný, naprosto bezpáteřní, imbecilní dobytek!!! Nevím, co je horší? A jak se mu asi usíná s pocitem dobře vykonaného zla? :-((

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Damková končí v Komisi rozhodčích UEFA!

Po zatčení Romana Berbra a jeho rezignaci na všechny funkce ve FAČR se rozhodla skončit také jeho partnerka Dagmar Damková. Zůstávala však nadále členkou Komise rozhodčích UEFA. To už je však minulostí.

Martin Hašek musí Spartě zaplatit 800 000 eur! Rozhodl tak Sbor rozhodců FAČR

Sága Martina Haška s pražskou Spartou se táhne už od ledna. A teď došla ke svému konci, pro mladého hráče velice krutému. "Sbor se zabýval výpovědí profesionální smlouvy bývalým hráčem Haškem, kterou klub označil ve svém návrhu za neoprávněnou," uvedla na svých stránkách Sparta.

Trojitý zářez Sparty? Chorvatský rozhodčí Strukan utkání nezvládl

Nejen kopec smůly, ale především kontroverzní rozhodnutí rozhodcovské trojice vedenou Chorvatem Strukanem. I s tím se museli Letenští potýkat v souboji Evropské ligy proti francouzskému Lille.