Miroslav Kalousek si rýpl do fanoušků Sparty!

Bývalý poslanec Miroslav Kalousek se na Twitteru vyjadřoval k příspěvku Alexandra Vondry, který litoval toho, že navštívil utkání mezi Slavií a Leicesterem. Tím ale pobavil snad všechny fanoušky Slavie a konkurenty Sparty.

Zdroj: AC Sparta Praha

Miroslav Kalousek reagoval na příspěvek místopředsedy ODS Alexandra Vondry a posléze odpovídal na otázku ohledně své dcery. Odpověď pobavila snad všechny příznivce Slavie, či lidi, kteří nemají v oblibě pražskou Spartu.

Vzkázal svojí odpovědí skrytě něco sparťanským fanouškům?

Ovšem pozor, na internetu není všechno tak, jak se na první pohled může zdát. A člověk si musí i sebemenší kontexty dohledat.

Této na první pohled vtipné odpovědi předcházela zmínka o tom, že jeho dcera by v současné době odmítla i VIP vstupenku na takovýto speciální zápas.

Každopádně je obrovská škoda, že česká média řeší pouze to, kdo na samotném zápase byl, místo toho, aby se řešil samotný fotbal a parádní výkon sešívaných proti silnému celku z Premier League.

Zdroj: Twitter – jarda195

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  • Ke Kalouskovi netřeba se vyjadřovat,poněvadž je to ožralé hovado.Pokud se týče pozvaných hostů na fotbalové utkání Slávie,tak to je opravdu trestuhodné,stejně jako “oslava Bendy” v Teplicích.
   Pokud se europoslanev Vondra a poslanec Skopeček nevzdaji svých poslaneckých koryt,stejně jako se vzdal poslanec Hnilička za stejný přestupek v Teplicích,tak pak by to měla řešit Sněmovna a
   Evropský parlament.Čeští europoslanci byli už o tom informováni.

   • Jenže poslanec Hnilička porušil vládní nařízení, kdežto návštěvníci zápasu na Slávii porušili jen dobré mravy. A jinak, Churchill byl také “ožralé hovado”, ale dokázal Anglii dovézt k vítězství ve válce.

    • To spíše polští a čeští letci, Churchill byl hňup, který jen uměl dobře mluvit. Ostatně to jeho fiasko v Norsku je dodnes k smíchu.

    • Ano, ve válce, která vůbec nemusela mít takový rozsah, takové tragické následky, kdyby “ti slavní” angláni s frantíkama nepředhodili němčourům pamlsek v podobě Československa…

     A jentak btw, na čem k tomu vítězství Churchill Anglii dovezl?!

   • Souhlas!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To neudělají hlavně kolega opilce Havla Vondra. Ten je stejný lhář jako Havel a nyní mně zablokují na věčné časy.

    • V určitých kruzích jde drb, že Vondra začínal jako poskok a věšák na konci sedmdesátek na večírcích u Havla, které se pořádaly vždy s železnou pravidelností, když došel žold ze západu (čti “tantiémy”). Takové prase prej nebyl ani Jagger s Bowiem. Ale kdoví, že 🙂

  • Kalousek přitom svou rodinu naprosto odstavil z pozornosti, protože se formálně rozvedl, aby na ně mohl převést svůj nakradený majetek

   • Když to tak přesně o tom majetku víte, tak povídejte. Ale ne nějaké pavlačové drby a nesmysly z Aeronetu nebo Sputniku.

 1. Tohle prolhaný, zlodějský prase Kalouskovic by mě urazilo, kdyby kdokoliv z jeho rodiny chodil na Spartu. V Edenu ať si dělají co chtějí.

  • A mne by urazilo kdyby na Spartu chodil. Bejt někde spolu s Ozzym, Sekretářem, Danielem, babišovcem Jirkou, Kissmanem, fuj, hrůza!

  • To je ,ale bordel Kalousek je zlodej a trestně stíhaný je Bureš.Maš to v tý hlavě nějak pomotaný.

   • Eva. Vy asi znáte premiéra že mu říkáte krycím jménem. Já jsem četl necenzurovaný Cibulkův seznam konfidentů STB, který vydal 1990. Byl tam také Havel a další disidenti té doby. Bohužel pak ho Havel zcenzuroval. Když o KSČ víte kulový tak držte zobák.

    • Evička je možná jenom naivní a hloupá, která si neumí najít fakta. Jí asi nevadí, že Havla vodil bolševik Čalfa při předávání moci současných komunistů těm bývalým. Ještě 10 let po ‘revoluci’ připravil Čalfa smlouvu pro Havla na prodej Lucerny obrSTBákovi Junkovi

    • Já si pamatuji jedno vysílání stanice Svobodná evropa,kde pan Havel,sliboval komoušům,že je nebude pronásledovat.To byla ta sametová revoluce.

   • Nevím, proč komentáře čekají na schválení, když sem po schválení pouštíte takový kanál.
    To se tady snad vybíjejí retardovaní jedinci a vy ty zvratky pouštíte do etéru.

 2. Kalousek by namísto pindání na soc.sítích měl raději pravidelně měnit pampersky Šláfenberkovi. Vždycky,když na to zapomene,chudák senilní Šláfenberk za to nadává Putinovi.

 3. Ty příspěvky jsou fakt ubohé. Spláchnout by se měl jít někdo jiný. A to fandím Spartě hodně let, ale takoví fanoušci dělají jen ostudu.

 4. Sparťanská fanouškovská žumpa se vyjadřuje k politice. A rétoriku má úplně stejnou jako nemocný chaot Babiš.

 5. Netušil jsem, že Kalousek má dceru a ještě k tomu sešívku! Myslel jsem, že stihnul jen syna, ke kterému se pak moc nehlásil…
  Vondra pobavil! Když už jednou někomu fandí a dostane se jako VIP na zápas, měl by litovat jen toho, že tam nedodržoval bezpečnou vzdálenost od ostatních. Tohleto sypání si popelu na hlavu připomíná léta normalizace, kdy komunisté dělali čistku ve svých řadách stylem výměny legitimací. Kdo se jim nehodil, toho vytřídili. A tehdy se rozmohl takový nešvar, kdy se všichni ti, co byli zjara 1968 aktivní v touze po změnách, se najednou předháněli v tvrzení, jak byli pomýlení a lezli ke křížku. Vondra tohle zná a teď si myslí, že tím něco získá!
  Podobně se omlouvá Tvrdík, že to umožnil, byť hlavní chyba byla taky v tom, že se mu lidé v té čestné lóži i u skyboxů moc tlačili na sebe. Kdyby tvrdě vyžadoval odstup, kdo by mu co vyčetl? Byl by tím vzorem a symbolem opatrnosti, jak chtěl…

 6. Myslel jsem si, že paka jsou pouze fotbalisti. Ale fanoušci, kteří píšou na tyto stránky jsou maxi-paka.

  • To nejsou jen fanoušci, ale nešťastní a sprostí jedinci, kteří se domnívají, že za jejich neúspěch v životě může Kalousek, protože ten může za všechno…..aspoň tak jim to Babiš nakukal.

 7. Samej rudej komunistické odpad. Chce se mi z toho blejt.Vondra a Novotnej, toť další odpad. SKS

 8. Stále čtu zloděj Kalousek. Když to víš, podej trestní oznámení, jinak můžeš být trestán ty za neoznámení tr. činu. Jinak mi vadí, že se tady kdejaká špína otírá o jeho rodinu. Starejte se o Babišovce, kteří jeli v tunelu a ještě jste je nevypátrali. Blbečci.

 9. Nad tím, že byl p. Vondra na fotbale bych snad dokázal i přimhouřit oko. Ale když se ho TV moderátor ptal, jestli mu bude chybět Nigel Farage v EU parlamentu neodpověděl a začal se bouřlivě smát. Nevím, že by to někde vysvětlil. Takže ODS – minus 7 hlasů.

 10. Jedna věc je fotbal a fandovské hecování druhá věc je pochopit to hecování?! Nu ke Kalouskovi mýlíte se soudruzi nic nikde neukradl ani neprovedl je prokázáno na to máme jiné borce,kteří odklání EU dotace se souhlasem úředníků, prý podle českých zákonů ?! Kalousek je chytrý pohotový dobře hovoříci česky ,že o něm ,nějaký oproti němu komunistický prolhaný primitiv,vykřikuje ve sněmovně on je ožralý a jiný primitiv s tím zde na diskuzi argumentuje dokladuje jednoduchost ,NĚKTERÝCH fotbalových fandů je jiná věc. Pro fandy Slavie jistě by se vás našlo 600 s testy a respirátorem ,kteři by šli fandit. Proč komunista politruk ,obchodník s Čínou vás nepozval místo VIP.? Ano Slávie má daleko lepší mužstvo než Sparta ,NO A CO?

  • Babiš se na rozdíl od Kalouska nikdy nepoblil v přímém televizním přenosu. O tom že Kalouska x-krát natočili, jak je totálně na sračku ve sněmovně, ani nemluvě. Stačí zavzpomínat, či si osvěžit paměť na youtube. A že Kalouskovi soudy nikdy nic neprokázaly? To může za důkaz neviny považovat jen úplný trouba. Ono se s těmi prasárnami stačí pohybovat na hraně a nic vám nikdy nedokážou. Zvláště když chybí vůle a hlavně odvaha.

 11. Když se tvor, kterému lumpárna kouká z očí, vyjadřuje k tomu, co je normální, tak opravdu nevím.

 12. proč tam nesmime když oni tam smi,je to sproste papalašstvi.toto neni jen na slavce ale bylo to slyšet i jinde.nejsem slavista ale v poharu ji fandim.

 13. Vypitej venkovskej strejc, co si hrál a pořád hraje na machra. Přitom posral na co sáhnul. A teď si navíc neuvědomuje, že už je asi tak deset let politicky a hlavně společensky mrtvej. Do mrtvol se nekope. A do psích hoven se nešlape.

 14. Jak je vůbec možné,že se Kalouskovic hovado,může veřejně vyjadřovat a není ještě v base?

  • Přesně tak, bývalý poslanec a řadový občan Kalousek má nyní víc prostoru v médiích než když byl u koryta

 15. Nikdy mě nenapadlo že Pan Kalousek dokáže vtipně a slušně ohodnotit Sparťanské fanoušky bez urážek. Palec nahoru.

 16. Kalousek je zmrd zmrdů a zloděj zlodějů! A kdo je při něm je xindl xindlů! Za to co tady dnes je, to je práce zkurvený opozice! Mrdky z Topky, ODS a pirátský smažky! Ať žije SPARTIČKA a komunisticko čínský buzny ať si nalepí tu svoji hvězdou třeba na prdel!

 17. Ač nesportovec, zabloudil jsem na tyto pozoruhodné stránky. Místo sportu se tu řeší Kalousek, kterému navzdory zdejším jeho “sympatizantům” nic nedokázali. Snad jen to, že je chytřejší, než většina jeho oponentů. Ovšem resumé po přečtení příspěvků je takové, poněvadž soudím, že zdejší intelektuální elita jsou fandové je, že fotbal je skutečně zábavou deprivovaných primitivů.

 18. Tak je to jenom dobře a tady je svět ještě v pořádku, pokud takový paz.rd jako Kalousek nemá rád Spartu a jistě si ve “vysoce charakterní” Slavii najde své místo 🙂

 19. dcera je spartanka….odpověd našeho Mirka…..Ne ,je normální.Mirku ,jakby se mohlo takovému dementovi,jak ty narodit ,něco normálního.Je potřeba si udělat doma pořádek s mámou.

 20. Jak může pořád někdo psát o Kalouskovi? Je to jen ubolý rejpal a provokatér. Takže pokud někdo vyhledává Kalouska, aby měl o čem psát, je stejný jako Kalousek!!!

 21. Podle nenávistných a vulgárních komentářů soudím že staří i noví komunisté se zmítají ve smrtelných křečích. Ne že by mě to nepotěšilo -:)

 22. Čínská Slávia rádoby super klub pražské kavárny, která Čínu nenávidí do morku kostí. 🙂

 23. Číst některé sprosté a ubohé komentáře je skutečně zážitek.
  Sešel se tady asi výkvět národa.
  Stačí se zahalit anonymitou a už to jede. Horší jak ve 4. cenové po půlnoci.

 24. Po přečtení řady příspěvků” kovaných sparťanů” už nemám pochyby že minimálně posledních padesát let Sparta byla a nadále zůstává bolševickej komunistickej klub! Vyjádření jejich tvrdého soudružského jádra a projevená nenávist vůči nejdéle sloužícímu poslanci v demokratické ČR je dostatečně vypovídající. A teď trochu po vašem: poserte se rudí zmrdi!

 25. Evidentně se opravdu prokazuje, podle zdejších příspěvků, že fotbal je zábava lůzy a póvlu.

 26. Zásadní věcí k této diskuzi je jedna skutečnost,kterou nikdo neřeší-Česko je nyní téměř nejhorší zemí v Evropě co se týká covidu.Proto se ptám,kdo dovolil vůbec sehrát tento zápas?Mužstva z jiných zemí musela jet do Budapešti a Bukurešti.Měla tam jet také Slavie nebo měl být zápas kontumován 0:3 ve prospěch hostí.Protože tak je to správné a tak to má být!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Barcelona je minulost! Hvězda Interu potvrdila, že prodlouží kontrakt v Itálii

O odchodu Lautara Martíneze do Barcelony se mluvilo dlouho. Nyní je ale vše minulostí, což pro média potvrdil i argentinský útočník. Ten se chystá v Interu Milán prodloužit stávající kontrakt.

Rád bych si zkusil zahraničí, přiznal Václav Jílek. Co říká na možný návrat do Sigmy?

Václav Jílek je od svého konce ve Spartě stále bez angažmá. S žádným celkem není spojován a v médiích o něm rovněž není příliš vidu ani slechu. V rozhovoru pro Ruik se však rozpovídal o svých cílech, možném návratu do Sigmy Olomouc či korupci v českém fotbale.

Slavia zná svého soupeře do osmifinále Evropské ligy! Opět zamíří na Ostrovy

Slavia ve čtvrtek večer dokázala zvítězit na půdě Leicesteru a čeští fotbaloví fanoušci tak měli pořádný důvod se těšit na los osmifinále Evropské ligy. Na koho narazí sešívaní a jaké další zápasy nám tato pohárová soutěž nabídne?