Reklama

Miloš Petrášek se vrací! Zápasit plánuje i ve střední váze

Miloš Petrášek se vrací k MMA. Naposledy měl zápas na konci roku 2019 na Oktagonu 15, kde se utkal Karlos Vémola s Attilou Véghem. Nyní se můžeme těšit jeho na návrat a je dost možné, že se Meloun ukáže už na Štvanici.

Zdroj: Oktagon MMA

Mnozí fanoušci česko-slovenského MMA musí skákat radostí. Do klece se vrací Miloš “Meloun” Petrášek, který se ukázal naposledy na turnaji Oktagon 15: Zápas století.

Tehdy prohrál s Joachimem Christensenem, čímž završil sérii tří porážek v řadě a přerušil tak svou kariéru zápasníka. Ta mu ale chyběla, a tak se nyní vrací.

„Tenhle profil jsem založil hlavně kvůli zápasení a cestě, která k němu vede a jelikož jsem dlouho neměl zápas, tak jsem neměl ani potřebu na sílu něco přidávat. Přemýšlel jsem, že bych zkusil starou váhu, co jsem chodil dřív, ale ještě minimálně jeden zápas si dám -93, když ji OKTAGON teď začal tak hezky plnit. Vidíme se brzo,“ vzkázal svým fanouškům na Instagramu.

Máme se tak na co těšit. Petrášek se tedy plánuje vrátit zpět do střední váhy. Ta je ale vskutku nabitá a vévodí jí Karlos Vémola.

Jeden zápas si tak Petrášek dá ve váhové kategorii do 93 kil. Tam nově proplouvají zajímavá jména a Petrášek tak nebude mít nic zadarmo.

Kdy jej tedy v Oktagonu uvidíme? S největší pravděpodobností se ukáže na Štvanici, tedy prvním turnaji, na kterém by měli být fanoušci.

Zdroj: Miloš Petrášek Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené