Milan Škoda a jeho snových 24 hodin! Co vše útočník Slavie zažil?

Na 25. září 2019 útočník Slavie Praha Milan Škoda jen tak nezapomene! Kapitán sešívaných prožil úspěchy jak na poli sportovním, tak na poli osobním. Obdiv mu nezapomněl složit ani předseda představenstva Jaroslav Tvrdík.

zdroj: slavia.cz

Bylo půl třetí v noci, když Milan Škoda “asistoval” u porodu své manželky. Třiatřicetiletému útočníkovi se nad ránem narodil druhý syn. “Samozřejmě je to úžasné. To nejlepší je to, že se mi narodil syn. Byl to fakt krásný pocit, už mám druhého, takže si to moc užívám,” řekl Škoda.

Na krásné rodinné chvilky ovšem neměl kapitán Slavie příliš mnoho času. Od 16 hodin totiž sešívaní nastoupili do utkání MOL Cupu proti Vyšehradu. Škoda v nominaci nechyběl. A k osmibrankové demolici druholigového celku přispěl čtyřmi góly v rozmezí 27 minut.

“Legenda v půl třetí v noci ´rodí´, v půl páté spí, dopoledne hlídá, odpo dá 4 fíky a večer fandí holkám v Edenu. A trochu slaví. Jak to ten Milan jenom dělá?” neskrýval údiv Jaroslav Tvrdík při popisu perného dne slávistického útočníka.

Syn se Škodovi narodil v den, kdy by oslavil 106. narozeniny legendární slávistický kanonýr Josef Bican. “Měli jsme termín 22. září. Trenér Řehák (asistent trenéra, pozn. redakce) říkal, že to bude jasné, že se určitě narodí na Pepiho 25. září. A fakt to tak vyšlo,” smál se Škoda.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..