Reklama

Mikulášek neřekl své poslední slovo! Oktagon plánuje jeho vyhrocený zápas s Bolem

Václav Mikulášek musel kvůli zranění odstoupit ze zápasu s Thomasem Robertsenem na konci druhého kola. Jeho nynější skóre v MMA je tak 7:8, s čímž nemůže být spokojený. Oktagon nicméně plánuje zápas, do kterého chce dozajista jít.

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek se vrátil do Oktagonu po prohře s Karlosem Vémolou a stál před ním vskutku silný soupeř.

Thomas Robertsen zápas ovládal a vedl jej do zdárného konce. Po druhém kole ale Mikulášek padl na zem a již se nemohl postavit na svůj nateklý kotník.

Zápas tak byl ukončen a Robertsen si při své derniéře mohl slavit vítězství. Mikulášek musel smutnit, jeho série je nyní negativní.

Na tiskové konferenci padl dotaz na zápas s Tomášem Bolem, se kterým se Mikulášek nemá zrovna v lásce. A Oktagon o takový zápas stojí.

“To je zápas, který jsme si slíbili. To je zápas, který odkládáme a oba jej chtějí. To je osobní msta, vendeta, láska a nenávist. Oni dva si to prostě mají vyříkat v tom oktagonu, takže i kdyby jejich skóre bylo jakékoliv, tak je to zápas, který nás všechny baví,” řekl na tiskové konferenci Ondřej Novotný.

“Dokud to bude bavit je dva, bude to bavit i nás a věřím že i spoustu fanoušků. Ten zápas se neodehraje nikde jinde než v Ostravě, to jsme si slíbili, protože do Ostravy je ze Žiliny také blízko a oba fanouškovské tábory se můžou potkat, užít si ten zápas a pak si padnout kolem ramen a prokázat si respekt,” dodal.

Zdroj: Oktagon MMA

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené