Reklama

Mikulášek na váze soupeři daroval gumové medvídky. Strašně si ho vážím, říká

Václav Mikulášek umí při staredownech překvapit. A podařilo se mu to i nyní s Thomasem Robertsenem. Prý si ho velice váží a proto mu přinesl dárek.

Zdroj: Oktagon MMA

Václav Mikulášek před sebou má další zápas. A opět jej čeká těžký soupeř. Thomas Robertsen se naposledy stejně jako Mikulášek představil v kleci s Karlosem Vémolou, “Terminátora” však potrápil mnohem více než “Baba Jaga”.

Nyní ale Robertsena čeká zřejmě poslední zápas kariéry a toho si byl Mikulášek vědom. Při staredownu mu tedy předal dárek, gumové medvídky. Ve studiu pak prozradil, co mu přitom říkal.

„Tyhle věci jdou spontánně. Ukaž mi, kdo nemá rád gumové medvídky. Říkal jsem mu, že jsem rád, že jsem jeho poslední soupeř a že si ho strašně vážím, je to strašně dobrý fighter,“ nechal se slyšet Mikulášek.

“Baba Jaga” se dle svých slov cítí skvěle. Co od něj čekat? „To, co umím nejlépe. Bít lidi,“ vtipkoval Mikulášek, který absolvoval náročnou přípravu v Polsku.

Před zápasem si Mikulášek užívá obrovskou pohodu. Nečelí žádnému tlaku v porovnání s tím, co musel prožívat před zápasem s Vémolou. „Udělal jsem dva rozhovory, co jsem slíbil, a víc jsem nedělal. Je to tak tisíckrát lepší,“ uzavřel “Baba Jaga” rozhovor.

Zdroj: Oktagon MMA, MMA pod lupou

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Je to takovej správnej psychouš:-) Sportovně to asi smysl moc nedává, ale jako součást show to fungovat může a funguje – jak ostatně dokázal jeho relativně nedávný souboj s jiným klaunem , který je mimo to na lokální poměry docela dobrý i sportovně.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené