Mike Tyson otevřeně: Při testech na drogy jsem používal moč vlastního dítěte

Legendární boxer Mike Tyson se v nedávném rozhovoru poměrně otevřeně rozpovídal o své kariéře. Co všechno na sebe prozradil?

Zdroj: essentiallysports.com/

Dnes už 54letý boxer, jenž své boxerské rukavice opráší znovu 28. listopadu v rámci exhibičního duelu s Royem Jonesem, se v rozhovoru s Jeffem Novitzkym rozpovídal například o tom, jak bylo možné, že se v jeho moči nebylo možné dohledat stopy drog, k jejíchž užívání se přiznal ve své knize Undisputed Truth z roku 2013.

Doslova tam píše, že jeho závislost na kokainu začala už v 11 letech. Svůj první sňatek měl v roce 1988 s modelkou Robin Givens. S tou však vztah nevydržel a jelikož spolu neměli žádné děti, po roce se rozvedli.

Následovaly sňatky s Monicou Turner a s Lakihou Spicer, se kterou je od roku 2009 dodnes. V rozhovoru se dále přiznal, že používal takzvaný “whizzinátor” což je umělý penis, do kterého je možné pomocí trubičky doplnit libovolnou tekutinu.

„Bylo to něco úžasného, prostě jsem to vzal a dal do toho jinou moč. Bylo to jednoduché, při testech jsem použil moč své manželky. Přestal jsem s tím až v momentě, kdy bylo podezření, že by mohla být těhotná.

Pak jsem musel používat moč vlastního dítěte,” netajil se bývalý šampión těžké váhy. S úsměvem také dodává, že měl whizzinátor v barvě kůže, takže to nikomu nepřišlo podezřelé.

V roce 2000 například umělý penis použil před duelem s Lou Saversem. V témže roce dostal Mike Tyson pokutu 200 000 tisíc dolarů, jelikož byl pozitivně testován na přítomnost marihuany v krvi.

Použité zdroje: youtube.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.

Diego Maradona zemřel! Nepřežil srdeční zástavu, nepomohla ani resuscitace

Diego Maradona dnes ráno zemřel, když se mu osudnou stala srdeční zástava. Jednomu z nejlepších fotbalistů historie nepomohla ani včasná resuscitace lékařů,