Reklama

Mike Tyson otevřeně: Při testech na drogy jsem používal moč vlastního dítěte

Legendární boxer Mike Tyson se v nedávném rozhovoru poměrně otevřeně rozpovídal o své kariéře. Co všechno na sebe prozradil?

Zdroj: essentiallysports.com/

Dnes už 54letý boxer, jenž své boxerské rukavice opráší znovu 28. listopadu v rámci exhibičního duelu s Royem Jonesem, se v rozhovoru s Jeffem Novitzkym rozpovídal například o tom, jak bylo možné, že se v jeho moči nebylo možné dohledat stopy drog, k jejíchž užívání se přiznal ve své knize Undisputed Truth z roku 2013.

Doslova tam píše, že jeho závislost na kokainu začala už v 11 letech. Svůj první sňatek měl v roce 1988 s modelkou Robin Givens. S tou však vztah nevydržel a jelikož spolu neměli žádné děti, po roce se rozvedli.

Následovaly sňatky s Monicou Turner a s Lakihou Spicer, se kterou je od roku 2009 dodnes. V rozhovoru se dále přiznal, že používal takzvaný “whizzinátor” což je umělý penis, do kterého je možné pomocí trubičky doplnit libovolnou tekutinu.

„Bylo to něco úžasného, prostě jsem to vzal a dal do toho jinou moč. Bylo to jednoduché, při testech jsem použil moč své manželky. Přestal jsem s tím až v momentě, kdy bylo podezření, že by mohla být těhotná.

Pak jsem musel používat moč vlastního dítěte,” netajil se bývalý šampión těžké váhy. S úsměvem také dodává, že měl whizzinátor v barvě kůže, takže to nikomu nepřišlo podezřelé.

V roce 2000 například umělý penis použil před duelem s Lou Saversem. V témže roce dostal Mike Tyson pokutu 200 000 tisíc dolarů, jelikož byl pozitivně testován na přítomnost marihuany v krvi.

Použité zdroje: youtube.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Je to sportovní tragédie! Co na zranění Lukáše Provoda řekli Jindřich Trpišovský a Simon Deli?

Před utkáním s Karvinou se o vážném zranění Lukáše Provoda rozpovídali Jindřich Trpišovský a Simon Deli. Jak ztrátu klíčového hráče vnímají a jak ji berou?

10 nejstarších fotbalových klubů v Evropě

Rozeznat nejstarší fotbalové kluby v Evropě není určitě jednoduchá záležitost. Jednotlivé zdroje se liší ve svých žebříčcích, a ne vždy jsou dochovány jasné důkazy o založení konkrétních klubů.

Zůstane v Olomouci? Belgický Leuven na Jemelku neuplatnil opci, ten tak dost možná začne přípravu v Sigmě

Václav Jemelka odešel v létě na hostování s opcí do belgického Leuvenu, ve kterém se chytl a pravidelně hrával v základní sestavě. Klub však nemá dostatek financí, a tak se rozhodl jeho opci neuplatit.