Michael Krmenčík odletěl do Belgie, kde podstoupí zdravotní prohlídku před případným přestupem

Michael Krmenčík se zřejmě konečně dočká svého prvního zahraničního angažmá. Opět o něj totiž projevil zájem belgický tým FC Bruggy. Již dnes by měl v Belgii Krmenčík podstoupit zdravotní testy.

O služby Michaela Krmenčíka se již dlouhodobě zajímala celá řada klubů ze zahraničí, avšak žádný z těchto zájemců nedokázal finančně uspokojit požadavky vedení Viktorie Plzeň. Nyní to však vypadá, že belgické Bruggy, stejně jako loni v zimě, dokázaly vedení Plzně přimět k tomu, aby začalo jednat o přestupu Michaela Krmenčíka.

Belgický tým měl Plzni údajně za Krmenčíka nabídnout sumu okolo šesti až sedmi milionů eur. Sám hráč loni o přestup velmi stál a byl zklamán, když se nakonec neuskutečnil. Letos to však vypadá, že s největší pravděpodobností k přestupu Krmenčíka do Belgie opravdu dojde.

Nutno podotknout, že loni už to také vypadalo, že plzeňský útočník odejde, když v Belgii podstoupil zdravotní prohlídku, kluby se však nakonec mezi sebou nedohodly. Krmenčík tak zažívá své malé déjà vu.

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Projekt Restart aneb Kdy se vrátí nejvyšší evropské soutěže

Některé významné evropské ligy už tuto sezónu oficiálně ukončily. Které to jsou a které se naopak připravují na dlouho očekávaný návrat?

Potvrzeno! Götze se po sezoně rozloučí s Dortmundem. Kam zamíří dál?

Fotbalově zde vyrůstal, pak odešel k rivalovi a fanoušky si opět usmířil. Tato sezona je však pro mistra světa z roku 2014...

Nechtěný Coutinho! Bayern Mnichov nevyužil opci na jeho nákup. Několik zájemců se však hlásí z Anglie

Hostování Philippeho Coutinha v bavorském Bayernu se pravděpodobně nepromění v trvalý přestup. Klub nevyužil původní opci, kterou sjednal s Barcelonou, a budoucnost...