Reklama

Michael Krmenčík má nový byt! Bydlet bude blízko stadionu pražské Sparty

Michael Krmenčík se přestěhoval do Prahy, je tak již téměř jisté, že zde bude i hrát za jeden z největších tuzemských klubů. Dle umístění jeho bytu má však blíže na Letnou, jelikož bydlí v Dejvicích, odkud to má na Spartu pár minut.

Kam zamíří Michael Krmenčík? Dle umístění svého nového bytu má blíže na Letnou, dle všeho by to ale s jeho přestupem nemělo nijak souviset.

Již brzy by měl být oznámen jako novou posilou pražské Slavie, která má však na jeho pozici velký počet hráčů.

V útoku má konkurenci v Júsufu Hilálovi, Janu Kuchtovi, Peteru Olayinkovi, Ivanu Schranzovi, Abdallahu Simovi, Stanislavu Teclovi a Micku van Burenovi.

Někteří hráči však mohou nastupovat i na kraji zálohy, u Simy a Olayinky se očekává přestup do zahraničí.

Krmenčík tak doplní již tak silnou útočnou řadu a jeho příchod by dal Slavii další důvod, proč by měla přidat již čtvrtý titul v řadě.

Jejím jediným konkurentem by nyní měla být Sparta, která však stále nedosahuje kvalit své konkurence. Plzeňská Viktoria příliš neposílila a její cíle nemohou být tak vysoké.

Zdroj: Michael Krmenčík Instagram

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Pokud to Slavisti nerozprodají a nedej bože postoupí do LM kde vydělají 400 a více milionu kč ( proto by mohla moci dát v zimě 60-80 mil kč na 2 kvalitní fotbalisty jako posily do do základu + určitě prodá min. Za 200 mil.kč 1 z hráču Stanciu Kolář Sima Olyanka) tak na 98% získá opět titul !

  2. Millwale ty si borec ty rozdavas miliony za prestupy Slavie ?? To teprve cumim co Ty si za HOVADO !!!

  3. Slavia už nemá peníze ani na soustředění :-)) a kdo obchoduje s Čínou toho nemám rád, můžou za covid a plno mrtvých lidi. Jude Slavie

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené