Messi zůstane v Barceloně! Nechce se dostat do právního sporu, kritizuje prezidenta klubu. Jak kauza probíhala?

O budoucnosti Lionela Messiho je rozhodnuto! Sám hráč se v rozhovoru pro server Goal.com rozpovídal o tom, proč požádal o odchod a také o tom, proč v klubu zůstane i nadále.

Lionel Messi zůstane v Barceloně i v roce 2020/21! Prozradil to v rozhovoru pro web Goal.com, který jej exkluzivně vyzpovídal. „Když jsem sdělil své rozhodnutí odejít z Barcelony své ženě a dětem, bylo to drama. Celá rodina začala plakat, děti nechtěly opustit město ani školu,“ přiznal Argentinec.

Přesto si stál za svým, chtěl nadále soutěžit s těmi nejlepšími. Nyní se ale rozhodl v klubu zůstat. Proč? Nechce jít do právního sporu. Zkritizoval však prezidenta Barcelony Josepa Mariu Bartomeua.

„Vždy mi říkal, že na konci sezonu se mohu rozhodnout, zdali chci odejít či zůstat. Byl jsem tedy přesvědčen, že mohu svobodně odejít. Teď mi ale řekl, že jediný způsob, jak přestoupit, je odejít za 700 milionů eur a že je to nemožné,“ pokračoval Messi, který dodal, že Bartomeuovo vedení klubu je katastrofální.

„Proti Barceloně bych nikdy k soudu nešel. Je to klub, který miluji. Dal mi všechno. Já jsem dal všechno jí. Nikdy bych to neudělal. Nikde nenajdu lepší místo než tohle. Přesto mám právo se rozhodovat,“ má jasno.

„Chystal jsem se hledat nové výzvy a nové cíle. Zítra bych se ale klidně mohl vrátit, protože tady v Barceloně mám všechno. Chtít odejít ale není nic špatného,“ je přesvědčený Lionel Messi, který děkoval své ženě za to, že jej celou dobu podporovala a stála při něm.

S Barcelonu se tedy bude pod vedením Ronalda Koemana připravovat na nový ročník, který v klubu také celý odehraje. Co však bude za rok, to nikdo neví.

Zdroj: Goal.com

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené

Tak skvělý klub jako Nice se těžko poráží dvakrát za sebou, říká Trpišovský

Už ve čtvrtek večer čeká Slavii utkání na půdě francouzského Nice. V domácím prostředí jej sice dokázala porazit 3:2, nyní to ale bude mít těžší, čehož si je vědom také kouč Jindřich Trpišovský.

Kotal o nasazení Hancka i chybující defenzivě

Sparta doma přivítá v boji o naději na postup Celtic Glasgow. Ten nemá ideální formu a Sparta bude dost možná favoritem. O zápase promluvil pro klubový web trenér Sparty Václav Kotal.

Maradona odešel, ale jeho kouzla s námi zůstanou navždy. Připomeňte si jeho nejlepší momenty

Diego Armando Maradona předčasně odešel na věčnost v pouhých 60 letech. Na hřišti uměl s balónem taková kouzla, že díky němu se do fotbalu zamilovali milióny dětí.