Messi nejlépe hodnoceným hráčem ve FIFĚ 20. Jak jsou na tom Ronaldo, Neymar a další?

FIFA v pondělí představila žebříček sta nejlepších hráčů, dnes si podrobně rozebereme nejlepší desítku. Po několika letech nemá nejlepší kartu Cristiano Ronaldo, ale jeho velký konkurent Lionel Messi.

Zdroj: easports.com

10. místo – Marc André ter Stegen (90)

Desáté místo obsadil brankář Barcelony, Marc André ter Stegen. Oproti loňsku si o jeden rating polepšil a je jedním z nejlepších fotbalistů v La lize. Jeho největší zbraní jsou reflexy (90) a skákání (88).

9. místo – Luka Modrič (90)

Luka Modrič, držitel posledního Zlatého míče se umístil na devátém místě. Ihned po zveřejnění se roztrhl pytel s kritikou, že měl dostat rating maximálně 89.

Dostal ale devadesát, to nic nemění na tom, že je tato karta nehratelná. Chybí mu rychlost a střela, naopak nahrávky a driblink má vynikající, ale o těchto atributech FIFA nikdy nebyla a tato karta bude jako každý rok ideální do SBC s ratingem.

8. místo – Mohamed Salah (90)

Osmé místo patří africkému králi Mohamedu Salahovi, který se dostal na hodnocení 90. Bude jedním z nejlepších křídel ve hře minimálně do února až března.

Rychlost 93, střelba 86 a driblink 89, to jsou excelentní atributy. Nevýhodou bude pravděpodobně tříhvězdičková slabá noha, ale i ta se dá obejít. Salah však bude do Vánoc drahý a pro obyčejné hráče cenově nedostupný.

7. místo – Virgil van Dijk (90)

Sedmé místo a jediný stoper v elitní desítce. Virgil bude bezkonkurenčně nejdražším stoperem ve hře. Během roku a půl se v dresu Liverpoolu dostal na rating 90.

Rychlost 77, bránění 90 a síla 86, to jsou na basic kartu neuvěřitelné atributy. Driblink a nahrávky má obojí nad 70, to ale není na středním obránci zase tak důležité.

6. místo – Jan Oblak (91)

Jan Oblak je zase nejlépe hodnocený brankář ve FIFĚ. 91 rating napovídá o obrovské kvalitě tohoto Slovince. Všechny čtyři nejdůležitější atributy u brankářů má nad 86 a bude pravděpodobně nejlepším gólmanem ve hře.

5. místo – Kevin de Bruyne (91)

Páté místo patří Kevinu de Bruynovi, jeho karta bude na ofenzivní zálohu ideální volbou. Není sice rychlý, ale ostatní atributy má nadprůměrné. 92 nahrávky, 87 driblink a 86 střely, to jsou minimálně do TOTY výborné atributy.

4. místo – Eden Hazard (91)

I čtvrté místo drží Belgičan, Eden Hazard. Jeho karta má nově ze španělské ligy celkové hodnocení 91 a bude to bezkonkurenčně nejlepší křídlo v La lize.

Rychlost 91, střelba 83, nahrávky 86 a driblink 94, to jsou naprosto brilantní statistiky. S chemistry stylem Hunter bude nezastavitelný a možná i nejlepším basic křídlem.

3. místo – Neymar JR (92)

Třetí místo drží Neymar, ten má stejně jako loni rating 92. Pro milovníky kliček ideální křídlo, se kterým je sranda. Musí však počítat s extrémně vysokou cenou, rozhodně přes milion.

91 na rychlosti, neskutečných 95 na driblinku a 85 na střele, to jsou parádní atributy. Jakožto Brazilec se bude dobře linkovat a po Vánocích se začne objevovat v hodně týmech.

2. místo – Cristiano Ronaldo (93)

Na druhém místě najdeme Cristiana Ronalda, jenž má oproti loňsku o jeden bodík méně. Rychlost mu ale zůstala na devadesáti, což z něj dělá brilantního hrotového útočníka.

Střelbu má ohodnocenou třiadevadesáti, to asi nepotřebuje komentář. Navíc slušný driblink (89) a nahrávky (82). Síla 78 napovídá tomu, že v souboji určitě dokáže obstát.

1. místo – Lionel Messi (94)

První místo letos obsadil pětinásobný vítěz Zlatého míče, Lionel Messi. Argentinský driblér si loňskými výkony vybojoval rating 94 a je tak nejlépe hodnocenou základní kartou.

Střely i nahrávky má na devadesátidvou bodech, rychlost sice jen na 87, ale to se dá pomocí chemistry stylu vylepšit. Driblink 96 z něj dělá nejlepšího dribléra ve hře. Menší nevýhodou u něj bude výška, jeho hbitost to však kompenzuje.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..