Reklama

Méně krást a více dávat do mladých, říká Martin Dejdar v České uličce Michala Hrdličky

Už dnes večer se můžete těšit na 59. díl oblíbené talkshow Česká ulička Michala Hrdličky. Hostem však nebude nikdo z řad sportovců, ale herec Martin Dejdar. Šestapadesátiletý rodák z Chrudimi mluvil nejen o výchově mládeže a sociálních sítích, ale i o úsměvné historce o dresech českých hokejistů z Nagana.

Zdroj: O2TV Sport

“Hokej miluji,” začal absolvent pražské Damu. Za současný úpadek Čechů podle něj mohou peníze. „Poznal jsem to na vlastní kůži na svém synovi,“ řekl. „Míň krást a víc dávat do mladých,“ dodal.

Velký vliv na to podle něj má také špatné vzdělání trenérů, kvůli kterému náš hokej strádá. A netýká se to pouze hokeje, ale i fotbalu.

V tradiční podpásovce byl dotázán na sebe a sociální sítě. „Jsem aktivní uživatel Instagramu. Víceméně jsem k tomu byl donucen současnou dobou a trendy,“ uvedl.

Sám si je ale vědom toho, že sociální sítě nemají jen pozitivní vliv. „50 procent účinnosti sociálních médií je špatný,“ dodal.

Zdroj: O2TV Sport

O hokeji byl celý díl. Dokládá to i historka o dresech od Martina Ručinského, ve kterých čeští hokejisté hráli v Naganu. A díky Facebooku se mu vrátily zpět.

„Dresy mi ukradli z auta,“ podotkl. Vše ale nakonec dopadlo dobře. „Nakonec mi je vrátili,“ dokončil úsměvnou historku Dejdar.

Celý díl s Martinem Dejdarem můžete sledovat od 21:30 na O2 TV Sport.

Zdroj: O2TV Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené