Měl dostat Cristiano Ronaldo červenou? Podívejte se, jak Portugalci ruply nervy

Na tenhle den bude chtít Manchester United hodně rychle zapomenout. S jedním z největších rivalů s Liverpoolem na svém stadionu prohrával už o poločase 0:4, všem hráčům Rudých Ďáblů tak ruply nervy. Stejně jako Cristianovi Ronaldovi.

Liverpool poslal do vedení už v 5. minutě Naby Keita, ve 13. minutě navýšil vedení Diogo Jota. Pak přišla show Mohameda Salaha, který se trefil nejprve ve 38. minutě, na poločasové skóre 4:0 upravil egyptský střelec v páté minutě nastavení prvního poločasu.

Jenže Manchester United ani nemusel dohrát poločas v plném počtu. Ve 45. minutě se do šance dostal Ronaldo, Alisson jeho pokus vyrazil. Portugalec se ještě snažil míč dohnat, u něj byl ale dříve Curtis Jones.

Ronaldo jej zfauloval a když Jones ležel na zemi, Ronaldo ještě nakopl míč, který měl těsně u těla.

Podle mnohých fanoušků se mělo jednat o červenou kartu. Hlavní rozhodčí Anthony Taylor však tasil ze své kapsy pouze kartu žluté barvy.

Ve druhém poločase dovršil hattrick Salah, černý den pro United ještě více vyznačil Pogba. Ten přišel na hřiště o poločasové přestávce, ale v 60. minutě šel předčasně do sprch za skluz na Keitu. Tentokrát už Taylor s pomocí VARu červenou kartu vytáhl.

Zdroj: Livesport, Twitter