Reklama

Mediální masáž v zahraničí! Češi jsou opět za rasisty, bránit se lze jen těžko

To, co se očekávalo před utkáním Sparty s Rangers, se opravdu stalo. Právník Glena Kamary využívá jakoukoliv příležitost pro své proslavení a dává jeden rozhovor za druhým o tom, jak děti na Letné rasisticky uráželi jeho svěřence. I když to v zásadě není úplná pravda, bránit se můžeme jen stěží.

Z pohledu fanouška Sparty šlo o vynikající utkání. Letenští vyhráli 1:0 za vynikající podpory dětských fanoušků na stadionu.

V zahraničí to ale nevidí tak růžově, jak u nás. Již před zápasem bylo jasné, co se po něm bude dít. Řešit výsledek se v zahraničí dozajista nebude.

Hlavním tématem je opět rasismus a Glen Kamara. Na toho děti na Letné pískali od začátku utkání, důvod je přitom poměrně prostý.

Pískot si vysloužil i Kemar Roofe, postupem času i zbytek týmu Rangers. Na pískání jako takovém nicméně není nic špatného, to k fotbalu patří.

Rasismus nikoliv, nicméně na stadionu jsem nemohl být přítomen a z televize nebyl zjevný. A pokud k němu opravdu došlo, nešlo o větší skupinky dětí.

Aamer Anwar, právník Glena Kamary, dělá rozhovory, ve kterých záměrně lže. Vše dělá pro svůj osobní prospěch a pro svou publicitu.

Kvůli němu tak v komentářích můžeme číst to, jak si mnozí fanoušci přejí vyloučení Sparty z evropských pohárů. Anwar tak naprosto zbytečně rozděluje společnost a vytváří nesnášenlivost.

Rasismus je zlo. Něco takového je ale na podobné úrovni a bránit se proti tomu pořádně nejde. Není to o barvě kůže, ale o lidech, kteří se snaží o vlastní obohacení na úkor klidu a míru ve společnosti.

Zdroj: Aamer Anwar

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. Sparta ve Skotsku by měla nejen pokleknout ,ale plazit se od kabin,až na hřiště po břichu.Kamara by je až oddělají kamery měl všechny seřezat za účastí delegátů bejčákem a následně by měla být ta rasistická banda s Prahy vyloučena doživotně s Evr.pohárů.
    Prosím vás pošlete ty profesionální rasisty s ostrovů,už někam,vždyť je to trapný.

  2. Tohle všechno je práce hráče jménem Kůdela.Kdyby debil držel držku a nic mu neříkal,tak tohle všechno nebylo.Od toho právníka je to ubohost.Ještě i na český děti to budou házet svině jedny.

    • To je tedy názor panečku…🙄 Stejně chytrý jako tvrdit, že znásilněná žena si za vše může sama, protože měla na sobě sukni. Kúdela je skvělý hráč a člověk.

  3. Prohráli a ted by chtěli vyloučit Spartu z poháru. Jak je to jednoduché. Děti jsou rasisti že pískají nebo bučí. V tom případě jsou krávy také rasistky protože bučí. A ten jejich trenér a právník jsou šmejdi který neumí prohrávat. Tak ted budeme plakat na UEFA.

  4. Nesmysl, druhotřídní mužstva jako je Rangers natožpak Sparta jsou každému u zadku. A už úplně u zadku je každému, co se dělo kdesi na stadionu v jakési Praze. Že český parchanti na někoho bučeli a pískali. Nedělejte z toho aféru, vždyť je to směšný.

  5. Právě takoví,jako je RADEK,jsou příčinou toho,že na nás hledí spatra.Krédo Radka a jeho podporovatelů je nechat si nasrat na hlavu,aby se na nás páníčci nezlobili.Možná nás pak poškrábou na bradičce a Radek a spol. budou radostně vrtět ocáskem.Obsah šourku jim evidentně chybí!

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené