Reklama

Mbappého matka promluvila o budoucnosti. Jak probíhá jednání s PSG?

Kylian Mbappé je sice hráčem PSG, nicméně v létě mu vyprší smlouva a o jejím prodloužení se příliš otevřeně nemluví. Nyní ale o budoucnosti francouzského klenotu promluvila jeho matka. Co řekla?

PSG se stále nedohodlo s Kylianem Mbappém na nové smlouvě, přičemž ta stávající mu končí už v létě.

O hráče přitom velice stojí Real Madrid. Hrozí tedy, že by jej mohl španělský celek tomu pařížskému ukrást. Dle všeho ale jednání mezi Mbappém a PSG stále probíhají. Potvrdila to i matka francouzské hvězdy.

„V současné době jednáme s PSG a vše vypadá velmi dobře. V pondělí jsem se setkala s Leonardem (sportovní ředitel PSG). Jedna věc je jistá, Kylian udělá vše pro to, aby klub vyhrál Ligu mistrů,“ vyjádřila se Fayza Lamariová pro Le Parisien.

Pro Mbappého je prý důležitá jediná věc: „Fotbal jej musí naplňovat. Pokud je nešťastný, je schopen říct, že končí kariéru. Často to říká. Vše se u něj může změnit během jedné noci.“

Budoucnost francouzské hvězdy tedy bude ještě nějakou dobu diskutovaná. V červenci otevřeně PSG sdělil, že by rád změnil dres. Potvrdil to i v nedávném rozhovoru pro RMC Sport.

„Chtěl jsem, aby za mě klub dostal peníze, za které by přivedl kvalitní náhradu. PSG mi hodně dalo, vždy jsem tu byl šťastný. Proto jsem svou touho odejít sdělil předem,“ prozradil Mbappé.

PSG ale nechce o jeho odchodu nic slyšet. Proto šlo do risku a bude zajímavé sledovat, jak celá situace nakonec dopadne.

Zdroj: Le Parisien, RMC Sport

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Komentáře

  1. „Fotbal jej musí naplňovat. Pokud je nešťastný, je schopen říct, že končí kariéru. Často to říká. Vše se u něj může změnit během jedné noci.“

    Aha, takže je asi lehce labilní. To by měl vyhnat z hlavy, jestli pomýšlí na to, že bude někdy tak dobrý, jako CR7 nebo trpajzlík v nejlepší formě.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..

Oblíbené